Skip to content

Depilator Philips Satinelle – test i recenzja

Dobry stan zdrowia zawsze zaczyna się od czystości. Kto mówi o czystości, mówi też o skórze. Aby dobrze zadbać o swoją skórę, musisz pozbyć się włosów, które są tam. Z tego powodu na rynku dostępnych jest kilka typów urządzeń do depilacji. Ponieważ jest to urządzenie, które ma bezpośredni kontakt ze skórą, a przez to niebezpieczne w zależności od elementów, które go tworzą, musi być skuteczne, ale przede wszystkim wyposażone w bezpieczeństwo na dużej wysokości. Bezpieczeństwo i skuteczność to dwie rzeczy, na które użytkownik może zwrócić uwagę podczas korzystania z depilatora. Wśród tych różnych urządzeń, które można znaleźć na obecnym rynku, jestDepilator Philips Satinelle. Aby dowiedzieć się więcej o tym depilatorze, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania zarówno pod względem rezultatów, jak i bezpieczeństwa, przeczytaj ten artykuł.

Recenzje > i > depilator Philips Satinelle

  • Szybki
  • Dostarczone akcesoria
  • Łatwy w użyciu
  • Skutecznie i bezboleśnie
  • Dobry stosunek jakości do ceny
  • trwały
  • zbyt głośny, a silnik nagrzewa się
  • trochę bolesne
  • słaba jakość i mniej wydajne akcesoria

Szybki

Depilator Philips Satinelle jest bardzo wygodny i szybki w użyciu. Możesz go używać nawet wtedy, gdy nie masz wystarczająco dużo czasu. Jest używany pod kątem 90% dla dobrej wydajności. Jest to normalna prędkość, która pozwala mu emitować 21 łez na sekundę. Oprócz tej prędkości składa się z dwóch innych prędkości sprzyjających szybkiemu użyciu. Pierwsza pozwala uzyskać 600 łez na sekundę, a druga oferuje 733 łez. Przy tak dużej prędkości integralne leczenie całego ciała jest możliwe w mniej niż 20 minut. Ta prędkość leży u podstaw wielkiej wartości, jaka jest jej przypisywana.

Dostarczone akcesoria

Wiele urządzeń, które można znaleźć na obecnym rynku, nie oferuje swoim różnym użytkownikom akcesoriów niezbędnych do ich użytkowania. Mimo że są dostarczane, nie są one zgodne z danym urządzeniem. Dlatego musimy szukać wszędzie, mając nadzieję, że znajdziemy te akcesoria i że są one kompatybilne z głównym urządzeniem. Jest to praca, której żaden użytkownik w żaden sposób nie chce wykonywać, ponieważ znalezienie ich jest trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Na szczęście dla różnych użytkowników projektanci depilatora Philips Satinelle wprowadzili na rynek wszystkie przydatne akcesoria do jego użytkowania. To jedno z najlepszych urządzeń wyposażonych w kompatybilne akcesoria do tworzenia kopii zapasowych. To urządzenie składa się zza masaż głowy co pozwala użytkownikowi na masaż na chwile relaksu.

Istnieje inny dodatek do usuwania martwych komórek skóry. To jest złuszczanie ciała. To narzędzie pozwala po wyeliminowaniu martwych komórek, uzyskać miękką i promienną skórę. A ze względu na swoją główną czynność głowa do idealnego usuwania włosów. To wszystko w jednym pakiecie. Depilator Philips Satinelle jest wyposażony we wszystkie te akcesoria, które zapewniają wydajne użytkowanie.

Łatwy w użyciu

Można pomyśleć, że depilator Philips Satinelle, ze wszystkimi jego akcesoriami i niezrównanym efektem, jaki oferuje, jest trudny w obsłudze. To błędne przekonanie, które musi zniknąć z twojego umysłu. To jeden z najłatwiejszych w użyciu depilatorów. Już na starcie ma kształt litery S. Ten kształt pozwala użytkownikowi na doskonałą kontrolę podczas użytkowania całego ciała. To bardzo dobrze leży w dłoni i możesz go zatrzymać bez narzekania na jego rozmiar. Do właściwego użytkowania wystarczy go włączyć i przyłożyć do bezpośredniego kontaktu ze skórą.

Ma to na celu umieszczenie go w pliku 90% kąt skin i aktywuj przycisk wyzwalacza. Jego duża główka pozwala na obróbkę dużej powierzchni skóry w jednym ciele. Wystarczy uruchomić depilator Philips Satinelle na wszystkich częściach, które użytkownik chciałby leczyć. Dzięki tak dużej powierzchni, jaką zajmuje głowica do depilacji, integralną pielęgnację całego ciała można wykonać w mniej niż 20 minut.

Skutecznie i bezboleśnie

Nie stoimy przed depilatorem, który po prostu wie, jak ułożyć różne akcesoria, aby były bezużyteczne. Jest wydajny i odpowiada na wszystkie żądania swoich użytkowników. Jeśli na przykład chcemy porozmawiać o designie, depilator Philips Satinelle prezentuje swoim różnym użytkownikom atrakcyjny wygląd, bardzo ładna, przez co niejeden oniemiał. Jego piękny kolor nadaje mu wyrafinowany połysk, jednocześnie wskazując na jego doskonałe działanie. Być może nie jest to najpotężniejszy depilator, jaki można znaleźć na obecnym rynku depilatorów, ale raczej depilator, który szybko spełnia różne oczekiwania swoich klientów, tak różnorodnych i dużych, jak oni. Dzięki różnym akcesoriom, które składają się na to urządzenie, nie potrzebujesz już innych urządzeń do zakończenia leczenia.

Za skuteczny masaż, który zapewnia odprężenie użytkownikowi, w celu usunięcia różnych martwych komórek naskórka, aby skóra była miękka, promienna i idealna do pozostawienia na widoku dla wszystkich, do bezbolesnego usuwania owłosienia, wydajne i przede wszystkim szybkie, nie ma nic piękniejszego niż depilator Philips Satinelle. Kabel elektryczny dostarczony z tym urządzeniem ma znaczną długość. Rzeczywiście, można bez problemu zająć wszystkie możliwe pozycje podczas jego użytkowania. Dzięki kształtowi S jest łatwiejszy do trzymania w dłoni i łatwy w użyciu. Jest również skuteczny do tego stopnia, że ​​daje różnym użytkownikom możliwość używania go zarówno pod wodą, jak i na sucho. Wskazane jest jednak, aby go używać, gdy wszystko jest pozbawione wody.

Dobry stosunek jakości do ceny

Z dobrej jakości akcesoriami, świetny występi świetny wynik, depilator Philips Satinelle jest dostępny na rynku w naprawdę rozsądnej cenie. W przeciwieństwie do wszystkiego, co oferują użytkownikom inne urządzenia zaprojektowane do tego samego zadania, daje on wszystkim potencjalnym użytkownikom możliwość uczynienia go swoim własnym i czerpania korzyści z jego doskonałej wydajności. Za dość rozsądną cenę masz wszystko, czego potrzebujesz do masażu, a także idealne usuwanie włosów.

Zrównoważony

Użytkownik, bez względu na pochodzenie, nie pozwala sobie na zakup, po którym zostanie wezwany do utraty pieniędzy i bez zysku. Dlatego nie do pomyślenia jest posiadanie produktu do dyspozycji i wezwanie go do naprawy przez cały czas lub pozostawienia go w kącie domu, ponieważ przestał działać lub nie jest już wystarczająco skuteczny. lubić. Na szczęście dla różnych użytkowników depilator Philips Satinelle jest dodatkiem do jego trwałej skuteczności. Bardzo daleko od kłopotów, które trzeba znosić podczas badań i spotkania techników w celu naprawy. To urządzenie zapewnia dłuższe użytkowanie przez określony czas, niż się spodziewałeś.

Zbyt głośny i przegrzewający się silnik

Nie możesz używać depilatora Philips Satinelle i udawać, że jesteś spokojny. Jest to niemożliwe, ponieważ efekt dźwiękowy, jaki wytwarza podczas użytkowania, nie pozostaje niezauważony. Robi hałas zakłócający spokój różnych jego użytkowników. Kilku jej użytkowników potępia ten hałaśliwy aspekt tej maszyny do usuwania włosów. Dodanie do tego problemu z dźwiękiem to kolejny problem, który należy rozwiązać. To silnik tego depilatora, który podczas użytkowania bardzo się nagrzewa. Często odczuwamy strach podczas korzystania z niego i często jesteśmy zmuszeni przestać z obawy przed wypadkiem. Projektanci tego depilatora powinni dążyć do rozwiązania tego problemu.

Trochę bolesne

Niewątpliwie prawdą jest, że podczas korzystania z urządzenia do depilacji odczuwa się ból już przy pierwszym użyciu. I użytkownik tego urządzenia powinien wtedy przyzwyczaić się i używać go bez dalszych dolegliwości. Z drugiej strony wielu użytkowników, nawet po długim okresie używania depilatora, nadal odczuwa ten znaczny ból. Co prawda nie jest to tak wielki ból, ale nie pozwala różnym użytkownikom tego depilatora w pełni cieszyć się jego wykonanymi produktami, które oferuje.

Słaba jakość i mniej wydajne akcesoria

Do urządzenia, które ma być używane przez czas nieokreślony, należy spodziewać się bardzo dobrej jakości akcesoriów, które potrafią przez dobry czas pokonywać przeszkody. Niestety nie widać tego, gdy używasz depilatora Philips Satinelle. Rzeczywiście, składające się na niego akcesoria nie są solidne i dlatego już po pewnym czasie użytkowania wykazują usterkę. Ta dysfunkcja ma również wpływ na jakość rezultatu oferowanego przez ten depilator. Obecnie nie jest w stanie ściąć włosów o rozmiarze równym lub mniejszym niż 2 mm, które znajdują się na leczonej powierzchni. Może to problem łez. W każdym razie należy go rozwiązać, aby uzyskać nieporównywalną skuteczność.