Skip to content

Clarisonic Mia 2 – Test i recenzja

Na co dzień mamy do czynienia ze stosowaniem kosmetyków do twarzy, takich jak podkład, cienie do powiek, pomadki … w celu uzyskania określonej estetyki, ale przyczyniającej się do powstawania uszkodzeń i zanieczyszczeń. To samo dotyczy kurzu, oparów wyrzucanych przez pojazdy… a jeśli chodzi o czyszczenie twarzy, w porach nadal znajdują się pozostałości. Ponieważ producenci zwracają uwagę na konsumentów i nieustannie poszukują produktów przyczyniających się do ich satysfakcji, platforma Clarisonic mia 2 został pomyślany i stworzony, aby rozwiązać problemy związane z oczyszczaniem twarzy. Nie szukaj dalej, ponieważ przyniesie to rezultaty, które Cię zaskoczą. Wątpisz w to? Odkryj w tym artykule jego różne mocne strony.

Opinie „za” i „przeciw” Clarisonic Mia 2

 • Technologia dźwiękowa
 • Wodoodporny
 • Płyn do demakijażu
 • Oczyszczanie
 • Zwęża pory
 • Optymalizuje wchłanianie pielęgnacji
 • Wygodna
 • Łatwy w użyciu
 • Gwarantowana gwarancja
 • Długi czas ładowania
 • Cena trochę wysoka

Technologia dźwiękowa

Jest to technologia mikrooscylacji dźwiękowej, która jest wyjątkowa i chroniony 45 patentami. Jest jednocześnie delikatny i skuteczny w przeciwieństwie do obracających się szczotek, które mogą szarpać delikatną skórę. To urządzenie zostało przetestowane dermatologicznie, aby upewnić się, że jest delikatne i odpowiednie dla wrażliwej skóry. Nie uszkadza bariery skórnej jak silne peelingi, więc można go stosować rano i wieczorem. Dzięki tej technologii Clarisonic Mia 2 działa z naturalną elastycznością skóry, delikatnie usuwając zanieczyszczenia i odpowiednio oczyści Twoją twarz w zaledwie 60 sekund, przeciwstawiając się klasycznemu oczyszczaniu manualnemu.

Wodoodporny

Wspaniały ! To urządzenie w kolor biały i piwonia jest wodoodporny. Nie będziesz już musiał ustalać harmonogramów, ustalać, czy chcesz używać Clarisonic Mia 2, ponieważ daje to możliwość używania go pod prysznicem lub w wannie, bez kontaktu wody z silnikiem, dzięki czemu rutynowe oczyszczanie twarzy jest zoptymalizowany. Będzie to dla ciebie bardzo łatwe, ponieważ będziesz już w obecności wody i wystarczająco nawilżony, aby promować dokładne oczyszczenie twarzy. Będzie to dla Ciebie gestem przyjemności.

Płyn do demakijażu

Kiedy nakładasz makijaż, używa się kilku produktów, aby dobrze wyglądać. Po kilku godzinach Twoja skóra poczuje duszenie, ponieważ pory są zakryte i nie będzie w stanie normalnie odprowadzać potu. Jeśli chodzi o zmywanie makijażu, masz tendencję do myślenia, że ​​usuwasz wszystko, co nałożysz na skórę. Pomyśl jeszcze raz, bo wcale tak nie jest. A jednak używając Clarisonic Mia 2, możesz być wszystkiego pewien dogłębnie oczyścić.

Po czyszczeniu tym urządzeniem następuje wzrost wchłaniania witaminy C z 61% w porównaniu do czyszczenia rękami. Efekty działania tego urządzenia poczujesz po tygodniu dla bardziej miękkiej skóry, 2 tygodni dla bardziej promiennej skóry i 4 tygodni dla zwężenia porów. Czy to nie wspaniałe? Po zabiegu będziesz mieć czyste uczucie, ponieważ wszystkie fundamenty i inne pozostałości zostaną usunięte.

Oczyszczanie

Kiedy się pocisz, pot osadzający się na twojej twarzy gromadzi mnóstwo bakterii wytwarzanych przez kurz i zanieczyszczenie powietrza. A kiedy skóra wysycha od tego potu, pory zasysają zanieczyszczenia. Oczyszczanie twarzy dłonią nie pozwala dotrzeć do pozostałości już osadzonych w porach. Możesz to zrobić za pomocą Clarisonic Mia 2. Elle pomaga pozbyć się zanieczyszczeń, które utknęły w porach. W przypadku niektórych osób przy pierwszym użyciu pojawią się małe przyciski; jest to znak ewakuacji drobnoustrojów na zewnątrz. Nie martw się, to nie potrwa i nie oszpeci Cię. Wręcz przeciwnie, po tej manifestacji Twoja skóra stanie się widocznie bardziej miękka, gładsza i promienna zdrowiem.

Zwęża pory

Jeśli nie wyczyścisz dobrze twarzy, twoje pory będą się zatykać i będą bardziej narażone na zarazki. Pamiętaj tylko, że twoje ręce nie mogą wyczyścić wszystkiego, ponieważ dbają tylko o powierzchnię. Ale producent Clarisonic rozwiązał ten problem, ponieważ to urządzenie ma zdolność wzmacniania mocy wody, wykraczającej poza ręczne czyszczenie. Podczas swojego działania tworzy miliony bąbelków, które delikatnie zmywają makijaż i zanieczyszczenia. To jest 6 razy lepsze niż czyszczenie ręczne. Pomaga również zacisnąć rozszerzone pory i sprawia, że ​​tekstura skóry jest cieńsza. Clarisonic Mia 2 ma moc przemiany Twojej skóry, czyniąc ją czystą i doskonałą.

Optymalizuje wchłanianie pielęgnacji

Kiedy Twoja twarz nie jest odpowiednio oczyszczona, zastosowana pielęgnacja skóry nie wchłania się dobrze i może przynieść odwrotny skutek. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu będziesz mógł bardzo dobrze je wyczyścić i skorzystać na zwężeniu porów. Po ich zmniejszeniu pielęgnacja, którą nałożysz na twarz, będzie lepiej wchłaniana po zastosowaniu tego szczoteczka do czyszczenia z końcówką „Sensitive” nadaje się do każdego rodzaju skóry, np. suchej, najbardziej wrażliwej, nawet z niedoskonałościami. Twoja skóra stanie się miękka i dobrze nawilżona, będzie miała lepszą konsystencję i będzie miała mniejszą reaktywność.

Wygodna

Ta soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy to bardzo poręczne urządzenie, które nie obciąża i dobrze leży w dłoni, niezależnie od tego, czy jesteś praworęczny, czy leworęczny. Nie jest też głośno. Można go obsługiwać tak, jak chcesz, ponieważ ma tylko jeden wymiar 100 x 140 x 190 cm. Aby go przetransportować, nie martw się, ponieważ producent włożył do jego pudełka sztywne etui ochronne, które pozwoli Ci lepiej go przechowywać i / lub zabrać w podróż. Posiadanie go na co dzień przy sobie będzie czystym szczęściem! Ponadto zapewnia 2 rodzaje prędkości do odkażania twarzy, a mianowicie prędkość do codziennego lub uniwersalnego czyszczenia oraz prędkość do delikatnego czyszczenia. Więc wybór należy do Ciebie.

Łatwy w użyciu

Korzystanie z tego urządzenia kosmetycznego wcale nie jest skomplikowane, ponieważ wystarczy nacisnąć przycisk szybkiego startu, a urządzenie zacznie wykonywać swoją pracę. Najwięcej, co jest w jego opakowaniu, to Żel do mycia twarzy 30 ml kto najlepiej pomoże Ci w tym zadaniu. Jednak stosowanie tego żelu nie jest obowiązkowe. Możesz użyć swojego ulubionego żelu do mycia i nałożyć go na ustnik urządzenia lub na twarz przed wykonaniem zadania. Musisz najpierw zmoczyć tę szczoteczkę przed użyciem i uważać, aby nie naciskać zbyt mocno, aby nie zaatakować ani nie zedrzeć skóry.

Ponadto to urządzenie do czyszczenia twarzy ma rozszerzenie system ostrzegawczy. Ta ostatnia zapewnia czas do wykonania w każdej strefie wskazanej przez to urządzenie. Po 15 sekundach urządzenie poinformuje Cię, że czyszczony obszar jest już czysty. Nie poczujesz bólu ani przegrzania, jak w przypadku innej obracającej się szczotki. Po 60 sekundach Clarisonic Mia 2 wyłącza się automatycznie. Aby więc całkowicie dokończyć czyszczenie twarzy, będziesz musiał go kilkakrotnie włączyć.

Gwarantowana gwarancja

Kupując urządzenie elektryczne, zawsze potrzebujesz gwarancji, aby dobrze je przetestować i sprawdzić, czy ma jakąkolwiek wadę produkcyjną lub inną. W przypadku Clarisonic Mia 2 producent poszedł na całość i oferuje okres gwarancji wynoszący 2 lata ! Niezbyt często zdarza się to w przypadku innych urządzeń, które często mają roczną gwarancję lub wcale. Tutaj można powiedzieć, że producent ma pełne zaufanie do jakości swojego produktu dając tak długi okres eksperymentów.

Ma całkowitą rację, bo większość użytkowników tego urządzenia jest zadowolona z efektów, jakie przynosi w pielęgnacji twarzy. A jego mechanizm jest wystarczająco solidne i wydajne. Masz więc przed sobą Clarisonic Mia 2. Zdobądź i wykorzystaj jego możliwości, bo jeśli coś pójdzie nie tak w okresie gwarancyjnym, możesz zwrócić go do nadawcy.

Długi czas ładowania

Szczoteczka do oczyszczania twarzy Clarisonic Mia 2 jest łatwa do naładowania dzięki ładowarce, która magnetycznie przyczepia się do końca jej rączki. Ta ładowarka USB jest bardzo wygodna do ładowania tego urządzenia za pomocą zasilacza sieciowego lub portu USB komputera. Po naładowaniu bateria może działać autonomicznie od jednego do dwóch tygodni. Przy pełnym naładowaniu szczoteczki do czyszczenia można używać przez około 80 do 100 minut, w zależności od codziennego użytkowania i używanej prędkości.

Ale haczykiem, który trochę ci przeszkadza, jest czas jego ładowania. Aby uzyskać pełne naładowanie, musisz poczekać 18 godzin, co odpowiada ¾ dnia. Przy takim doładowaniu można wywnioskować, że to urządzenie zużywa energię. Musisz więc inteligentnie korzystać z baterii tej szczotki.

Cena trochę wysoka

Prawdą jest, że to urządzenie zabiegowe z obrotowym systemem zapewnia skórze prawdziwe dobre samopoczucie, wykonując dokładną i całkowitą dezynfekcję. Jego jakość w ogóle nie podlega dyskusji. Ale widząc jego cenę upadamy nadzy, bo bardzo drogie. Nie jest dostępny dla ogółu społeczeństwa i to prawdziwy wstyd. Dzieje się tak, ponieważ producent ma swoje cele do osiągnięcia, ale powinien był pomyśleć o wszystkich warstwach społeczeństwa lub w tej cenie dodać kolejną wskazówkę, aby złagodzić napięcia cenowe z jakością. Mniej szczęśliwi muszą więc tylko czekać na okresy promocji, które odbywają się od czasu do czasu, aby móc z niej skorzystać, zwłaszcza ci, którzy mają szczęście.