Skip to content

Braun Silk-Expert Bd 5009 – Test i przegląd

Znalezienie odpowiedniego urządzenia do depilacji często nie jest łatwe, ponieważ nie każdy ma ten sam typ skóry lub taką samą karnację. A uciekanie się do metody woskowej to prawdziwy ból, szczególnie dla tych, którzy nie mogą znieść bólu. Na rynku z pewnością znajdziesz wiele urządzeń dedykowanych do depilacji, każde z określonymi kryteriami w swoim gatunku i zgodnie z Twoimi różnymi oczekiwaniami. Ale jeśli jesteś osobą bardzo wybredną, która chce na stałe pozbyć się włosów bez bólu, szybko i skutecznie,Depilator Braun Silk-Expert BD5009 jest najbardziej odpowiedni. To urządzenie do depilacji, które będzie dla Ciebie idealne. Abyś był naprawdę przekonany, przeczytaj uważnie ten artykuł, który przedstawia różne cechy, które z pewnością zachęcą Cię do zakupu, aby skorzystać z jego zalet.

Zalety i wady Braun Silk-Expert BD5009

  • Do twarzy i ciała
  • Skuteczne i długotrwałe działanie
  • Półcałkowita depilacja
  • Łatwy w użyciu i praktyczny
  • Sztuka ustalania optymalnej dawki
  • Dodatkowe akcesoria
  • Istnienie gwarancji
  • Drogie urządzenie
  • Treść przewodnika dotyczącego złego użytkowania

Do twarzy i ciała

Ten depilator został stworzony, aby spełniać najwyższe standardy jakości, funkcjonalności i wzornictwa. Producent wymyślił go w taki sposób, że korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To podkreśla tutaj fakt, że nie porzucił żadnego gatunku. Podczas montażu producent zastosował profesjonalną technologię świetlną o nazwie „Intense Pulsed Light” (IPL), która pozwala na trwałą depilację widocznych i niepożądanych włosów, bez konieczności wychodzenia z domu i bez obaw. przebadany klinicznie do bezpiecznego użytkowania.

Dzięki tej małej perełce piękna depilacja wykonywana jest w nieskomplikowanym czasie, a Ty będziesz mogła pożegnać się z włosami. To pomaga w leczeniu odpowiednich odcieni skóry. Jeśli jednak odcień Twojej skóry jest zbyt ciemny lub masz rude, szare, białe lub bardzo blond włosy, urządzenie nie będzie działać na Ciebie. Dlatego nie będzie trzeba nalegać i po prostu iść swoją drogą.

Skuteczne i długotrwałe działanie

To urządzenie zostało zaprojektowane w celu ograniczenia długotrwałego odrastania włosów po pewnym okresie leczenia. Zdecydowana większość kobiet, które go stosowały, uzyskała widoczne rezultaty z 3th miesiąc i mężczyźni również to potwierdzają. Kiedy będziesz go używać przez 12 miesięcy, przekonasz się, że twoje włosy nie będą rosły tak szybko i same wypadną. W ten sposób możesz po prostu wykonać półtrwałe usuwanie włosów, ponieważ włosy będą coraz mniej widoczne. Możesz wtedy spokojnie iść na basen lub na plażę, bez włosów, ponieważ przyniesie to rezultaty, o których marzyłeś od wieków.

Półcałkowite usuwanie owłosienia

Kupując to urządzenie, jest ono określone w jego ogłoszenie części ciała preferowane przy korzystaniu z tego urządzenia. U kobiet są to nogi, ramiona, pachy, okolice bikini i twarz (poniżej kości policzkowych). Ale musisz uważać, aby nie kierować tego urządzenia do depilacji w kierunku oczu i czoła. W takim przypadku należy zabrać ze sobą okulary ochronne. Z drugiej strony u mężczyzn są to ramiona, tułów, plecy, ręce, brzuch i nogi. W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni nie powinni stosować go na twarzy, szyi i genitaliach, ponieważ depilacja zarostu może powodować niepożądane zmiany w rysach twarzy.

Łatwy w użyciu i praktyczny

Przed użyciem depilatora Braun Silk-Expert BD5009 należy bardzo uważnie przeczytać instrukcje zawarte w ulotce dołączonej do opakowania, w tym przeciwwskazania, ostrzeżenia i informacje dotyczące bezpieczeństwa. To ma trzy instrukcje obsługi w tym tryb normalny, tryb miękki i tryb ultra-miękki. Odpowiednio pierwszy tryb pozwala temu urządzeniu na dostarczenie maksymalnego poziomu energii i dostosowanie się do odcienia skóry.

W drugim trybie dostosowuje się do różnych odcieni skóry tak szybko i precyzyjnie, jak w trybie normalnym, a poziom energii jest po prostu niższy. W trzecim trybie redukuje poziom energii do minimum, aby dostosować się do fazy pielęgnacji, początkujących czy depilacji w bardziej wrażliwych miejscach. Używając go, należy unikać przekazywania go na pieprzyk, bliznę lub tatuaż, ponieważ istnieje ryzyko zauważenia nieodwracalnych uszkodzeń na skórze.

Sztuka ustalania optymalnej dawki

Warto wiedzieć, że depilator Braun Silk-Expert nie jest dla każdego. Oznacza to, że aby go użyć, będziesz musiał zasięgnąć porady dermatologa, aby upewnić się o jego stosowaniu na skórze. Niemniej jednak tak jest bardzo skuteczny na jasnej karnacji i lekko ciemne oraz u osób o ciemnych włosach. Aby jego działanie było skuteczne, najlepiej jest zapoznać się z tabelą typów odcieni włosów, która znajduje się w instrukcji, w celu ustalenia, czy urządzenie będzie Ci odpowiadać, czy nie. To urządzenie kosmetyczne działa pod powierzchnią skóry, celując w melaninę zawartą w mieszku włosowym i umożliwia przerwanie cyklu odrastania włosów.

Dlatego przed użyciem tego urządzenia zaleca się golenie. Gdy używasz tego depilatora w sposób ciągły i regularnie, energia światła zapobiegnie przedostawaniu się niechcianych włosów na powierzchnię skóry. Ma Czujniki koloru skóry „SensoAdapt” inteligentne, które przed każdym błyskiem wykrywają kolor Twojej cery i unikają regulacji. Czujniki te automatycznie dostosowują intensywność światła niezbędną do większej skuteczności usuwania włosów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Dodatkowe akcesoria

Braun Silk-Expert BD5009 już wykonuje swoje zadanie. Ale producent pomyślał o czymś innym, co mogłoby mu pomóc. Aby dopełnić Twoją pielęgnację, optymalizując przy tym bardzo zadbaną depilację, jest on odpowiedzialny za wprowadzenie do opakowania tego urządzenia innowacyjnego produktu, który dodatkowo uwydatni piękno Twojej skóry. To jest urządzenie z rozszerzeniem system złuszczania nazywany szczoteczką Silk-épil SkinSpa, której używa się na ciele, aby było bardziej schludne i gładkie. Ta ostatnia jest czterokrotnie wydajniejsza, dzięki czemu można uzyskać bardzo dobry wynik i nie wymaga wcześniejszej regulacji.

Istnienie gwarancji

Ukryte pytanie, które zawsze mamy, gdy chcemy zapłacić za urządzenie elektryczne, dotyczy tego, czy istnieje gwarancja, aby lepiej go doświadczyć i rozeznać, czy kiedykolwiek nie oszczędza ono wad produkcyjnych lub innych rzeczy. Jeśli chodzi o depilator Braun Silk-Expert BD5009, producent podjął się tego, oferując 2 lata gwarancji; co podsumowuje niezawodność urządzenia. To pokazuje, że producent jest pewny swojego dzieła. Ma całkowitą rację, bo większość konsumentów tego urządzenia jest zachwycona efektami, jakie zapewnia zarówno w pielęgnacji ciała, jak i twarzy.

Należy więc pamiętać, że udzielenie gwarancji przy tak długim czasie trwania nie jest często łatwe. Wystarczy odnotować to na innych urządzeniach, które często korzystają z 1 roku gwarancji lub mniej, albo w ogóle nie. Będziesz mieć zatem przed sobą wystarczająco dużo czasu, aby poznać zakręty i kontury tego urządzenia. A jego mechanizm jest dość stanowczy i konkurencyjny. Masz więc przed sobą Braun Silk-Expert BD5009. Miej więc to urządzenie przy sobie, aby wykorzystać jego możliwości, gdyż w przypadku komplikacji w okresie gwarancyjnym możesz je zwrócić do nadawcy. Kiedy wypróbujesz go na skórze, nie będziesz chciał się go pozbyć.

Drogie urządzenie

Jeśli będziesz chciał kupić ten klejnot, to zrobisz okaże się, że jego cena jest problemem. Dzieje się tak, ponieważ jest sprzedawany po dość wysokiej cenie, w przeciwieństwie do produktów tego samego gatunku znajdujących się w tym samym asortymencie. Potwierdza się wprawdzie, że robi świetną robotę, ale producent powinien był podnieść go do średniego poziomu, aby był bardziej dostępny.

Ponadto musisz zaplanować dodatkowe koszty zakupu okularów ochronnych, co jest bardzo konieczne, aby system oświetlenia tego Braun Silk-Expert BD5009 nie mógł uszkodzić oczu podczas jego użytkowania, a jest to zdecydowanie zalecane w jego instrukcji, aby zapewnić bezpieczeństwo. To jest powód, dla którego producent zadbał o umieszczenie w instrukcjach ostrzeżeń i przeciwwskazań, aby umożliwić lepsze korzystanie z tego wysokiej jakości urządzenia do depilacji.

Treść przewodnika dotyczącego złego użytkowania

Gdy znajdziesz instrukcję obsługi w pojemniku urządzenia lub innych produktów, to właśnie po to, aby mieć lepszą wiedzę na temat jego użytkowania. Ale jeśli chodzi o Braun Silk-Expert BD5009, w żadnym wypadku tak nie jest. Nic konkretnego w jego procedurze obsługi nie jest jasno określone. Ma to na celu ujawnienie faktu, że jeśli jesteś osobą, która nigdy nie używała urządzenia do usuwania włosów, nie będziesz w stanie szybko zrozumieć, jak działa to urządzenie.

Producent powinien był to przewidzieć, bo nie każdy jest fanem depilacji. Ale dla stałych bywalców nie będzie to żaden problem, ponieważ nie ma dużej różnicy. Nie oznacza to, że początkujących należy zniechęcać, ponieważ nie zapewnia się żadnych korekt. Producent zadbał o umieszczenie na tym urządzeniu przycisków sterujących wraz z orientacyjnymi ikonami.