Skip to content

Braun Silk Epil 5 – Test i recenzja

Woskowanie to zadanie, które wymaga czasu, aby efekt był doskonały i zgodny z Twoimi upodobaniami. Ale są chwile, kiedy jesteś bardzo zajęty i usuwanie włosów schodzi na dalszy plan. Będziesz więc musiała umówić się na wizytę u kosmetyczki, aby nie upiększać nóg, ale nie zawsze jest oczekiwany efekt, zwłaszcza po ogromnym bólu. A dla początkujących jest to potworne doświadczenie. Jeśli szukasz sposobu na zaprzestanie woskowania i nie chcesz testować pulsacyjnego światła lub chcesz po raz pierwszy doświadczyć depilacji, spróbuj.Depilator elektryczny Braun Silk-épil 5 5-531 i nie będziesz rozczarowany. Zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Aby być przekonanym o wynikach, które mogą Ci przynieść, przeczytaj ten artykuł, który zawiera jego bardzo korzystne cechy.

Zalety i wady depilatora elektrycznego Braun Silk-épil 5 5-531

  • Bardzo praktyczne zastosowanie
  • Łatwy w transporcie i tańszy
  • Bardzo efektywny
  • Zintegrowana głowica masująca
  • Powłoka antypoślizgowa
  • W zestawie doskonałe dodatki
  • Żywotność baterii
  • Brak wskaźnika baterii
  • Brak osłony

Bardzo praktyczne zastosowanie

Używając tego depilatora Braun Silk-épil 5 5-531, przekonasz się tylko jego dużą pojemnością. Jest bardzo praktyczny, ponieważ dzięki niemu można wykonać depilację na sucho lub pod prysznicem, chroniąc silnik przed zamoczeniem. Ten elektryczny depilator można używać pod prysznicem i jest bezprzewodowy, co oznacza, że ​​nie tylko będziesz odczuwać mniejszy ból, ale również dobrze usunie włosy i dobrze wykona swoją pracę. Środek do mycia twarzy w tym urządzeniu jest świetny, to prawda wyposażony w 2 prędkości inne i czyści delikatnie, ale dokładnie.

Zwróć uwagę, że głowica depilatora Braun Silk-épil 5 5-531 nie obraca się, aby dopasować się do konturów nóg, kolan itp., Ale tak jest usuwany dzięki czemu można zmieniać akcesoria. Aby lepiej korzystać z tego urządzenia do usuwania włosów, zaleca się, aby skóra była napięta, aby uniknąć kłopotów ze skórą.

Łatwy w transporcie i tańszy

Patrząc na to urządzenie do usuwania włosów, możemy od razu wyobrazić sobie, że nie ma ono dużej masy. Producent bardzo to zaprojektował kompaktowy i bardzo lekki także. Kiedy weźmiesz go do ręki, jest jak zabawka. Oczywiście jest to zabawka, ale jest bardzo przydatna dla Twojego dobrego samopoczucia. Noszenie go nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wystarczy włożyć go do torby, tak jak z dezodorantem. Kiedy jest w twoich rękach, w ogóle nie czujesz jego obecności. To narzędzie upiększające, które jest dla Ciebie idealne.

Jest bardzo łatwy w obsłudze, bez względu na to, w jakim kierunku go podasz, wykona go wraz z twoim ruchem. Również jego kolor różowy peps pasuje do niego i jest prosty, ale ładny design. Mówi się, że jest to kolor bardzo odpowiedni dla płci pięknej. Nie musisz też martwić się o cenę dla kobiet, ponieważ jest bardzo przystępna. Więc chwyć to najnowocześniejsze urządzenie do nienagannego usuwania włosów.

Bardzo efektywny

Depilator Braun Silk-épil 5 5-531 to doskonałe narzędzie, które pomoże Ci uwolnić się od zmartwień o małe włoski, które nie zostały w ogóle usunięte. Ma Technologia Wet & Dry która jest zaawansowaną technologią, która umożliwia usuwanie owłosienia na poziomie, którego wosk nie jest w stanie wykonać. Jest to usuwanie owłosienia u nasady, które może być przerażające, szczególnie dla początkujących. Przed jego ewentualnym użyciem należy wiedzieć, że depilator podobnie jak wosk, włosy odrastają z tą samą prędkością. Podczas woskowania są po prostu cieńsze i rzadsze. Dlatego nie wybieraj tego depilatora w nadziei, że Twoje włosy odrosną wolniej.

Wybierz to, bo tak jest bardzo dobrze szczegółowo depilacji. Pozbywa się wszystkich włosów, nawet tych najdelikatniejszych i bardzo krótkich. Aby jednak lepiej zdepilować włosy, aby nie wrastały przy ich odrastaniu, bardzo ważne jest, aby wykonać dobry peeling, aby uniknąć ich w jak największym stopniu. Zauważysz, że po woskowaniu tym urządzeniem poczujesz lekkie mrowienie, ale nie ma nic dramatycznego. Wystarczy, że pod koniec operacji dobrze nawilżysz skórę, a to może ją tylko złagodzić i zrobić z tego wiele dobrego. Tam, gdzie tkwią ograniczenia wosku, z pomocą przychodzi depilator Braun Silk-épil 5 5-531, aby udoskonalić. Przez 4 tygodnie dotykanie skóry będzie czystym szczęściem, ponieważ będzie bardzo piękna i gładka.

Zintegrowana głowica masująca

Dzięki zaawansowanej technologii Wet & Dry, głowica masująca zintegrowana z depilatorem elektrycznym stymuluje skórę do bardziej komfortowej depilacji, aby nieco zmniejszyć ból; co jest bardzo praktyczne za pierwszym razem. Odnośnie tego wałek do masażu, dobrze jest wiedzieć, że producent tego elektrycznego depilatora oferuje Ci zupełnie nowe doznania. Wszyscy wiemy, że kto mówi „depilacja”, mówi „depilacja”! Nawet jeśli zdamy sobie sprawę, że te sesje niekoniecznie są zabawą. Ale dzięki funkcji masażu tego elektrycznego depilatora wszystko nie będzie takie samo. Ta funkcja nie tylko ograniczy nieprzyjemne doznania, ale także pobudzi Twoją skórę, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać znacznie wygodniejsze usuwanie owłosienia.

Powłoka antypoślizgowa

Gdy ten elektryczny depilator jest mokry, nie wyślizgnie się z rąk. Z antypoślizgowym uchwytem dostarczonym zAdapter 12Vz łatwością można bardzo precyzyjnie kontrolować ruchy tego urządzenia, utrzymywać je w kontakcie ze skórą i łatwo dotrzeć do najdelikatniejszych miejsc nawet pod wodą. Dzięki temu można go nakładać na wszystkie części ciała, w tym na ramię, nogę, pachy lub linię bikini. Dlatego nie bój się żadnego ryzyka skaleczenia.

Za jednym pociągnięciem będziesz mógł wykonać wyjątkowo delikatną depilację. To urządzenie oferuje dwa rodzaje prędkości; płynna prędkość dla początkujących i wrażliwych obszarów oraz duża prędkość dla doświadczonych użytkowników lub tych, którzy się spieszą. Powinieneś również wiedzieć, że tak jest 100% wodoodporny i będziesz mieć możliwość łatwego umycia go pod bieżącą wodą. Przechodząc po skórze, wyrywa włoski, a resztę goli, dzięki czemu skóra staje się miękka i gładka.

W zestawie doskonałe dodatki

Oczywiście depilator Braun Silk-épil 5 5-531 jest dostarczany z akcesoriami, w tym lekką pęsetą i akcesorium do kontaktu ze skórą. Pęsety są bezbłędne i precyzyjne, ponieważ ich lampka jest gadżetem. Ten zacisk jest bardzo praktyczny, zwłaszcza w przypadku rzadkich włosów, które bardzo rzadko uciekają z depilatora. Pozwala to na depilację dowolnego obszaru, takiego jak delikatne obszary twarzy. Jest wyposażony w wbudowana mini lampka aby obszar był dobrze widoczny i miał pewność, że nie uciekną Ci żadne włosy.

Wreszcie akcesorium do kontaktu ze skórą, w które jest wyposażony 28 pęsety którego główną rolą jest usuwanie włosów. Ich wielką zaletą jest to, że są w stanie usunąć każdy włos aż do nasady, nawet najdrobniejszy, aby uzyskać długotrwały efekt, czyli 4 tygodnie spokoju. Dzięki temu zestawowi akcesoriów żadne włosy nie oprą się depilatorowi Braun Silk-épil 5 5-531.

Żywotność baterii

Przy pełnym naładowaniu możliwe jest całkowite usunięcie owłosienia, w szczególności nóg, ud i pach, bez konieczności natychmiastowego doładowywania. Za 1 godzinę daje 30 minut użytkowania. Możesz używać go pod prysznicem lub w wannie z ulubionym żelem pod prysznic, a nie z gorącą wodą, ponieważ badania wykazały, że depilacja za pomocą tego elektrycznego depilatora pod prysznicem znacznie zmniejsza odczuwany dyskomfort. Nie będziesz się martwić, że bateria depilatora ulegnie awarii po 5-10 minuty. Należy pamiętać, że usuwanie włosów za pomocą Braun Silk-épil 5 5-531 nie jest możliwe. Z elektrycznym depilatorem Braun Silk-épil 5 5-531 depilacja staje się prosta, szybka i bezbolesna. U kobiet możesz wreszcie mieć nieskazitelne nogi każdego dnia … nawet wtedy, gdy walczysz o znalezienie czasu dla siebie!

Brak wskaźnika baterii

W niektórych urządzeniach sygnał niskiego poziomu baterii jest obecny, aby dać ci trochę czasu na szybkie wykorzystanie go. Tak nie jest w przypadku Braun Silk-épil 5 5-531. Nie ma miernika, dzięki czemu znamy poziom naładowania baterii. Prawdą jest, że czas trwania jego autonomii został już podany powyżej, ale nie wszyscy opanowali pojęcie czasu. Producent powinien był wstawić ten system. Ale ta awaria w żaden sposób nie przeszkadza temu urządzeniu w realizacji przypisanej mu funkcji. Teraz od Ciebie zależy, jak posługiwać się stoperem, aby nie być zaskoczonym jego nagłym zatrzymaniem. Należy również pamiętać o tym, aby zawsze go ładować, jeśli masz go przy sobie w podróży.

Brak osłony

Nadal szkoda, że ​​ten depilator nie może mieć kieszeni, dzięki czemu można go prawidłowo przechowywać wraz z akcesoriami. Ponieważ karton opakowaniowy raz zmoczony na niewiele się przyda. A jednak gdyby miał sakiewkę, można by było lepiej ją przechowywać i wygodnie nosić gdziekolwiek zechcesz. W każdym razie możesz dostać taki, który będzie dobrze trzymał dzięki akcesoriom. Nie ma specjalnego etui do depilatora elektrycznego Braun Silk-épil 5 5-531.