Skip to content

Test i przegląd WaterRower

Kim jestem i jak przetestowałem ten produkt?

Od ponad 12 lat jestem trenerem personalnym i modelką fitness. Kupiłem WaterRower ponad rok temu i używam go prawie codziennie samodzielnie iz klientami.

Czy Waterrower Inc jest niezawodny?

WaterRower Inc. to amerykańska firma, która działa na rynku od 26 lat, a jej witryna internetowa jest dostępna od 1996 r. Wartość firmy w 2016 r. Wyniosła ponad 13 000 000 GBP.

Co mówią pozytywne i negatywne recenzje?

Ten produkt ma ponad 180 pozytywnych recenzji i 10 negatywnych recenzji na Amazon. Istnieje na rynku od 1991 roku.

Gwiazdy, które go używają

Ostatnio zyskało wiele uwagi dzięki opublikowaniu go przez Kevina Spacy w amerykańskim serialu dramatycznym House of Cards. Inne gwiazdy, które poświęciły mu wiele uwagi, to Bradley Cooper, znany jako fan wioślarza, a także aktorki Cameron Diaz i Nicole Kidman.

„Wylewa” WaterRower

WaterRower jest obecny w mediach społecznościowych Ponad 11 000 użytkowników na Facebooku, 2000+ na Twitterze, ponad 4000 na Instagramie, Pinterest ponad 800 subskrybentów i ponad 2000 YouTube.
Ich strona internetowa ma numer i adres e-mail do wsparcia Mamy dostęp do wsparcia technicznego ich produktów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Mają całą witrynę internetową przeznaczoną wyłącznie do zapewniania wsparcia Mamy dostęp do wsparcia technicznego ich produktów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
„Wodne koło zamachowe” Pozwala kontrolować własny opór. Im szybciej wiosłujesz, tym szybciej jedziesz.
Koncepcja projektowa Większość modeli jest wykonana z drewna i zwykle pasuje do mebli lub drewnianych podłóg w domu. Pięknie się na nie patrzy.
Trwałość Są bardzo dobrze wykonane i niezwykle wytrzymałe.
Siedzenie Zapewnia wygodę i lekkie odchylenie pleców, które wywiera większy nacisk na dolną część pleców.
Szyna Jest płaski, co jest idealne dla osób z problemami z kolanami, ponieważ generuje mniejszą kompresję kolana.
Uchwyt Bardzo solidna i ma dobrą przyczepność.
Oferuje trening całego ciała Używane są główne grupy mięśni ciała. Wioślarze przy każdym pociągnięciu pracują nad nogami, biodrami i pośladkami. Wykorzystują również mięśnie górnej części ciała, wzmacniając plecy, barki i ramiona. Tułów i rdzeń są zaangażowane w ćwiczenie, ponieważ wioślarz wykonuje również każde pociągnięcie.
Trening wewnętrzny Łatwo angażuje się w inne czynności, takie jak oglądanie telewizji podczas używania.
Wytrzymałość i szybkość Im więcej wiosłujesz, tym więcej osiągasz i zyskujesz większą siłę.
Łatwy w montażu WaterRower jest w rzeczywistości częściowo zmontowany, a do opakowania dołączona jest szczegółowa instrukcja oraz narzędzia krok po kroku umożliwiające szybkie złożenie.

Wady WaterRower

W przypadku nieprawidłowego stosowania może powodować ból pleców lub obrażenia Istnieją instrukcje i samouczki dotyczące korzystania z Waterrower, ale jeśli nie będziesz ostrożny, możesz łatwo zranić plecy.
Potrzebuje dużo miejsca Podczas użytkowania powinien leżeć płasko na podłodze i dlatego wymaga trochę miejsca.
Trochę głośno Wydobywa się szum.
Kosztowny Ta maszyna kosztuje od ponad 1000 euro.
Monitor Posiada funkcje potrzebne do treningu ogólnego (czas, dystans, prędkość / intensywność, częstotliwość pociągnięć i tętno), ale niezbyt wyszukane. Nie pokazuje spalonych kalorii, więc trudno jest śledzić liczbę kalorii.
woda Wymaga konserwacji za pomocą tabletek do oczyszczania wody co 3-6 miesięcy.
Śruby Śruby należy dokręcać co kilka miesięcy, gdy są wkręcane w drewno.
Podnóżek Niezbyt dobrze zaprojektowane. Wykonane są z formowanego plastiku, co utrudnia ich zdejmowanie z butów, a ostra faktura nie pozwala na chodzenie boso.

Inne publikacje polecające WaterRower

Wioślarz WaterRower to najlepszy wioślarz w kategorii powyżej 1000 euro. Przykładem jest ten artykuł topfitnessmag.com, który klasyfikuje go samodzielnie w tej kategorii. Ten sam przedmiot plasuje się również wśród dwóch najlepszych maszyn do wiosłowania ze względu na delikatny, ale wymagający trening, który zapewnia waterrower. Ten sam wioślarz pojawia się również w pierwszej piątce w tym artykule 7-min.com, ponieważ jest pięknie zaprojektowany.