Skip to content

Sokowirówka Greenis – test i recenzja

Wraz z pojawieniem się sokowirówek zdecydowałeś się samodzielnie robić naturalny sok organiczny w domu dla siebie i swojej rodziny, aby zachować zdrowie. Tylko Ty nie wiesz, który wyciąg jest najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb z wieloma tymi urządzeniami w witrynach sklepowych. ZaufajEkstraktor Greenis który działa z dużą siłą i jest w stanie zatrzymać wszystkie składniki odżywcze owoców po ekstrakcji. Dobrze jest przeczytać ten artykuł do końca, aby odkryć jeszcze więcej funkcji tego urządzenia.

Opinie „za” i „przeciw” sokowirówki Greenis

  • Duża moc
  • Cicha praca
  • Łatwe i proste czyszczenie
  • Szybkie przechowywanie
  • Doskonała prędkość obrotowa
  • Praktyczne urządzenie
  • Łatwość użycia
  • Ciężkie ciężary
  • Brak antypoślizgowych nóżek

Duża moc

Najważniejszą rzeczą przy wyborze sokowirówki jest upewnienie się co do jej mocy roboczej. Rzeczywiście, urządzenie, które musi wyciskać sok z owoców w kawałkach, musi mieć niesamowitą moc, aby poradzić sobie z rozkruszeniem tych owoców. Możesz więc liczyć na wydajność i moc Greenis, aby przygotować wszystkie soki owocowe w domu. To bardzo mocny model sokowirówki, który pozwala poradzić sobie z każdym rodzajem owoców, nawet tych najtrudniejszych. Dzięki tej maszynie za jednym obrotem otrzymujesz płynne soki o bardzo gładkiej konsystencji i łatwo przyswajalne. Nie ma potrzeby używania kolejnego filtra, aby uzyskać gładkie soki, jak chcesz, to urządzenie jest godne profesjonalnego użytku. Aby uzyskać większą precyzję, pamiętaj, że sokowirówka Greenis współpracuje z 160 watów mocy. To właśnie ta moc zapewnia urządzeniu większą siłę nacisku niż inne urządzenia.

Cicha praca

W większości przypadków urządzenia pracujące z dużą mocą są często bardzo hałaśliwe. Ale sokowirówka Greenis zaskoczy Cię cichą pracą, a mimo to jest dość wydajna. Dzięki tej maszynie tylko Ty w kuchni będziesz wiedział, że maszyna jest już włączona. W przeciwieństwie do niektórych ekstraktorów, które od samego początku wibrują i hałasują, Grennis nie przyciąga uwagi. Po uruchomieniu emituje niewielki dźwięk, aby potwierdzić, że jest włączony. Ale potem nadal cicho wydobywa twój sok, nie przeszkadzając tym, którzy są wokół ciebie, a nawet mieszkańcom obok. Dzięki takiemu niskiemu poziomowi hałasu, będziesz cieszyć się przygotowywaniem soków owocowych w dowolnym momencie w domu. Niezależnie od tego, czy chodzi o twardą, czy włóknistą żywność, ten ekstraktor wykorzystuje poziom dźwięku Tylko 40 decybeli. Jest to bardzo akceptowalny poziom dźwięku, gdy słychać hałas, który mogą emitować inne odkurzacze.

Łatwe i proste czyszczenie

Konserwacja jest często prawdziwym problemem przy zakupie sprzętu gospodarstwa domowego. Niektórzy użytkownicy nie lubią czyszczenia swoich urządzeń, ponieważ uważają, że jest to pracochłonna i delikatna praca. Jednak konserwacja na przykład sokowirówki jest bardzo ważna, aby utrzymać urządzenie w dobrym stanie na dłużej. Sokowirówka, taka jak Greenis, nie prosi morza o picie, ponieważ jego konserwacja jest dość łatwa i prosta do wykonania. Każdy może to zrobić bez zmywarki. Poza tym jest wyposażony w automatyczny system czyszczenia co pozwala zapewnić bardzo mały wysiłek przy jego utrzymaniu. Jest to system czyszczący, który automatycznie usuwa odpady i miazgę z owoców poza urządzenie. Tak więc po użyciu wystarczy umyć miskę szczoteczką dostarczoną przez projektanta przy zakupie odkurzacza.

Szybkie przechowywanie

Wyposażając kuchnię w sokowirówkę Greenis, zyskujesz dodatkowe miejsce na instalację kilku innych urządzeń kuchennych. Projektant tego urządzenia wie, czego potrzeba, aby jak najbardziej zadowolić i zadowolić jego użytkowników. Nie wahał się więc zaprojektować Greenisa z dość kompaktową konstrukcją, której towarzyszyłcałkowicie wymienne akcesoria. To prawdziwy sukces, bo dzięki tym elementom z łatwością zrobisz miejsce na ten okap w swojej kuchni. Co więcej, ponieważ wszystkie jego elementy są wyjmowane, można go w każdej chwili złożyć i zdemontować, aby uzyskać dodatkową oszczędność miejsca. Jeśli masz miejsce, aby go zatrzymać bez rozrywania, to dobrze. Ale jeśli, jak niektórzy, Twoja kuchnia jest za mała, wystarczy ją rozdzielić i każdą z tych części trzymać w kuchennej szufladzie lub szafce.

Doskonała prędkość obrotowa

Prędkość obrotowa urządzenia określa moc, z jaką to urządzenie może niszczyć żywność. Im wyższa prędkość obrotowa, tym mocniejsza jest maszyna i jest w stanie przerobić każdy rodzaj żywności na miazgę. Ale jako część tej sokowirówki, prędkość wirowania jest znacznie bardziej ukierunkowana na powolne i pewne wyciskanie soku z owoców. Z tego powodu nie należy myśleć, że prędkość 30 obrotów na minutę to za mało dla tej wyciskarki Greenis.

Wręcz przeciwnie, przy tej prędkości maszyna nie tylko pozwala na posiadanie dobra konsystencja soku ale także po to, aby w pełni zachować wszystkie składniki odżywcze składników soku. Rzeczywiście, prędkość obrotowa tego Greenisa pozwala uniknąć podgrzewania owoców pod wpływem dużej prędkości, dzięki czemu w sokach pozostają takie składniki, jak sole mineralne i witaminy. W ten sposób możesz cieszyć się dobrodziejstwami tych składników nawet kilka dni po ich ekstrakcji.

Praktyczne urządzenie

Z sokowirówką Greenis uzyskasz to, co najlepsze ze swoich owoców, wytwarzając naturalne soki bez konserwantów. Dzięki mocy, z jaką działa, pozwala również na przyrządzanie sorbetów, surowych zup, mleka roślinnego i soku z trawy według własnych upodobań. Ta maszyna stanie się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem na co dzień, aby zadowolić Twoje dzieci lub gości w razie potrzeby. Pamiętaj również, że to urządzenie dobrze wyciska owoce, niezależnie od twardości ich miąższu, a to zwiększa ilość odzyskiwanego soku.

Uzyskujesz również ogromne oszczędności dzięki temu urządzeniu, ponieważ nie będziesz już musiał kupować naturalnych soków pakowanych, które można znaleźć w supermarketach. Ponadto te już zapakowane soki nie zawierają już wszystkich naturalnych i ważnych dla organizmu składników odżywczych. Dlatego wygodniej jest używać tej maszyny do przygotowywania własnych soków owocowych w domu zgodnie z własnymi upodobaniami i pragnieniami.

Łatwość użycia

Niektórzy projektanci nie podejmują ryzyka zakupu sokowirówki, ponieważ uważają, że nie mogą zrozumieć, jak ona działa i łatwo jej używać. Prawdą jest również, że istnieją skomplikowane maszyny, z których tylko profesjonalista może sobie poradzić. Ale Greenis to model, który dzięki łatwości użytkowania nie sprawi Ci trudności. To nie jest model, który wymaga specjalnej znajomości urządzeń elektronicznych. Ponadto głównie madysza z podwójnym zasilaniem a tego nie ma wiele sokowirówek.

Dzięki tej podwójnej dyszy można wprowadzać żywność znacznie szybciej niż w przypadku innych maszyn. Greenis może być używany przez wszystkich bez wyjątku i zawsze możesz polegać na instrukcji obsługi dołączonej do ołówka. To także ma jeden przycisk dzięki której wykonasz wszystkie czynności niezbędne do ekstrakcji soku.

Ciężkie ciężary

Sokowirówki to coś, czego nie będziesz używać codziennie, ponieważ nie wyciskasz codziennie. Będziesz więc musiał znaleźć miejsce do przechowywania w kuchni i przenosić go, kiedy tylko będziesz tego potrzebować. Ten ruch może być nieco trudny i denerwujący w pewnym momencie, ponieważ Greenis tak waga 5,2 kg. Jest to nieco ciężki ciężar, jeśli musisz cały czas przenosić maszynę z jednego miejsca na drugie. Projektant nie pomyślał o tym aspekcie składając to urządzenie. Pomimo wydajności tego ekstraktora nie możemy nie wspomnieć, że jego waga może być problemem dla niektórych konsumentów. Mógłby rozważyć lżejszy szablon dla przyszłych modeli, aby manewrowanie urządzeniem było jak najłatwiejsze. W międzyczasie lepiej jest trzymać Greenisa w części zamiennej, aby w odpowiednim czasie transportować go lżej.

Brak antypoślizgowych nóżek

Sokowirówka Greenis to model, który pracuje cicho, ale nie brakuje wibracji podczas pracy na tego typu maszynie. Aby zapobiec przesuwaniu się maszyny podczas wyciskania soku, antypoślizgowe nóżki byłyby idealne dla tego potężnego ekstraktora. Ale tak nie jest w przypadku tego Greenisa i producent na pewno o tym zapomniał. Te antypoślizgowe nóżki są ważne w utrzymywaniu wibrującej maszyny na powierzchni roboczej kuchni. W przypadku tego modelu nie będzie łatwo utrzymać się w miejscu i będzie musiał zostać trwale zatrzymany, aby nie spadł na ziemię i nie został uderzony. Czego nie należy unikać, ponieważ dzięki tej maszynie będziesz zmuszony stać obok i trzymać ją, aż zakończy swoją pracę. Czekając, aż urządzenie zacznie odciągać soki, nie będziesz mógł swobodnie zajmować się innymi zajęciami.