Skip to content

Robot Jocca – testy i recenzje

Mimo że gotowanie to pasja wielu osób, brak odpowiednich narzędzi jest prawdziwym zawstydzeniem. Mając już bardzo ograniczony czas, moglibyśmy spędzić godziny na przygotowaniu posiłku, ale mamy jeszcze inną pilną pracę. Ponieważ krojenie, siekanie i krojenie składników zajmie dużo czasu. Aby każdy mógł szybko przyrządzać posiłki, kilku producentów wypuściło na rynek urządzenia ręczne lub elektryczne, które ułatwią proces gotowania potraw. Następnie rozróżnia się mieszalniki, roboty mieszające i roboty wielofunkcyjne. Jeśli chodzi o to drugie, nasz wybór koncentruje się dziś na Wielofunkcyjny robot kuchenny Jocca. To łatwy w obsłudze robot, który pozwoli Ci przyrządzić pyszne posiłki.

Zalety i wady robota kuchennego Jocca

  • Bardzo wygodna
  • Wszechstronny
  • Efektywny
  • Zawiera system bezpieczeństwa
  • Kompaktowy
  • Prawidłowa cena
  • Estetyczny i cichy
  • Zmniejszona pojemność
  • Plastikowe akcesoria

Bardzo wygodna

Miłośnik „domowej roboty” i zmęczony jedzeniem posiłków z supermarketu, dzięki temu robotowi kuchennemu masz możliwość ugotować Cię w krótkim czasie. Wielofunkcyjny siekacz Jocca to idealne urządzenie do oszczędzania czasu i przyrządzania doskonałych potraw z pięknymi dekoracjami. Często masz nawyk pracy ręcznej, próbując wyjąć zdobienia, które czasami nie są jednolite, to urządzenie da Ci doskonały efekt w krótkim czasie. Jest łatwy w użyciu i obsłudze. To ma tylko jeden przycisk aby zarządzać jego wieloma prędkościami.

Dostosowanie prędkości od największej do najmniejszej będzie bardzo łatwe. Możesz wybrać kształt, jaki chcesz, aby Twoje jedzenie przybrało według własnego uznania. Miłośnik dekoracji i gotowania, dzięki temu sprzętowi gospodarstwa domowego staniesz się profesjonalistą. Ponadto to urządzenie nie wymaga żadnej siły fizycznej. Będąc podłączonym przewodowo, po prostu podłącz go do gniazdka elektrycznego, włącz i gotowe. Pomoże Ci zaoszczędzić energię i siłę fizyczną.

Wszechstronny

Wielofunkcyjny robot kuchenny Jocca to bardzo wszechstronne urządzenie. Dzięki temu urządzeniu będziesz mógł wykonać kilka operacji: pokroić owoce lub warzywa, posiekać, wymieszać soki i pokroić w plastry. Nie będzie więc konieczne kupowanie innych urządzeń z jedną funkcją, takich jak blender, siekacz, deska do krojenia itp. ten bardzo łatwo je zastąpi. Pokrój mięso i rozkoszuj się przygotowywaniem klopsików, czysto domowych hamburgerów. Nigdy więcej kłopotów z pójściem do rzeźnika lub do sklepu spożywczego, aby kupić już przygotowane i gotowe do przyrządzenia jedzenie. Te pokarmy, które czasami nie są już zdrowe.

To naczynie kuchenne może również pomóc w nienagannym przygotowaniu lodów. Łatwo będzie ci przygotowywać posiłki, które tym razem nie przejdą przez ogień. Za pomocą tego urządzenia przygotujesz dowolne posiłki w krótkim czasie. Następnie przygotuj kompoty dla swoich dzieci za pomocą tego. Wobec powyższego możemy powiedzieć, że ten robot robi prawie wszystko.

Efektywny

Ogólnie roboty wielofunkcyjne mają jedną lub dwie prędkości. Ale są też takie, które oferują więcej niż 2 prędkości. Tak jest w przypadku wielofunkcyjnego robota kuchennego Jocca. To zawiera 5 prędkości które mogą się różnić. Będą one ważne, jeśli chodzi o zróżnicowanie tekstur. Następnie przekształć swoje składniki za pomocą tego urządzenia. Wszystko dzieje się tutaj automatycznie. Jeśli chodzi o moc, ten robot ma moc 300 watów. Jest to poprawne, aby skutecznie wykonywać swoje zadanie dla owoców i warzyw. Jeśli chodzi o mięso, ta moc nie jest wystarczająca, ponieważ urządzenie nie będzie bardzo szybkie.

Będziesz potrzebował co najmniej urządzenia o mocy 600 watów, aby uzyskać odpowiednią mieszankę wszystkich jakości potraw. Wreszcie dzięki temu urządzeniu nie musisz być profesjonalnym kucharzem, aby przygotować pyszne i reprezentacyjne dania. Jego różnorodne funkcje w wystarczającym stopniu Ci w tym pomogą. Wystarczy ustawić odpowiednią ilość przy odpowiedniej prędkości.

Zawiera system bezpieczeństwa

Zdajemy sobie sprawę, że w kuchni są zadania, które zniechęcają. Na przykład ręczne siekanie jedzenia zwykle powoduje zranienia dłoni, ponieważ czasami robisz coś źle i wtedy to palec chwyta ostrze. Oprócz tego powtarzającego się zjawiska, fakt, że używa się kilku rodzajów przyborów, takich jak noże, deski itp. również stanowi problem dla bezpieczeństwa naszych dzieci, które mogą niechcący położyć rękę na nożu lub uderzyć w deskę do krojenia i wszystko przewrócić. Ten robot robot kuchenny pomoże ci w swoim systemie bezpieczeństwa, aby uniknąć wszystkich tych zagrożeń. Jego miska szczelnie się zamyka dlatego nie przepuści żadnych składników, chyba że je otworzysz. Ponadto jest plastikowy, więc nie będzie w stanie cię zranić. Unikaj jednak kładzenia dłoni na poziomie ostrzy. Wybierz dobre miejsce do przechowywania, aby ograniczyć ryzyko.

Kompaktowy

Często wolimy kupować modele, które mają bardzo dużą liczbę akcesoriów. Ale należy również zauważyć, że im więcej jest funkcji, tym bardziej wzrasta liczba akcesoriów. Gdy są one dostarczane bez urządzenia pamięci masowej, zarządzanie nimi staje się bardzo skomplikowane; szczególnie dla tych, którzy mają bardzo małą przestrzeń kuchenną. Na szczęście robot Jocca nie ma dużej objętości. Rzeczywiście, jego rozmiar jest 20 x 33 x 25 cm. Ten dobry rozmiar pozwala na łatwe przechowywanie, co ogranicza jego masę. Ponadto, nie mając dużej liczby akcesoriów, jest również łatwy do przechowywania. Możesz postawić go na swoim kulinarnym blacie bez zajmowania dużej przestrzeni. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które są zawsze w ruchu, nie wahaj się zabrać go ze sobą. Na pewno ci się to przyda. Po prostu włóż go do torby i gotowe.

Prawidłowa cena

Cena wielofunkcyjnego robota kuchennego Jocca jest również uczciwa ze względu na funkcje, które spełnia. Ten składnik budżetu jest często czynnikiem, który uniemożliwia wielu osobom kupowanie wysokiej jakości urządzeń. Ten robot oferuje bardzo przyzwoite funkcje w swojej cenie. Inne roboty, które mają mniejsze prędkości i funkcje, mają wyższą cenę niż to urządzenie. Jego projektanci pomyśleli o rodzinach, które nie mają wystarczających środków finansowych. Nawet jeśli jego funkcje nie osiągną liczby 40 jak inne, a jego moc nie jest zbyt duża, pozwoli ci wykonać wszystkie podstawowe zadania w kuchni. Chociaż należy zauważyć, że te urządzenia, które mają więcej funkcji i mocy, są niezwykle drogie. Ostatecznie wszystko zależy od Twoich potrzeb kulinarnych.

Estetyczny i cichy

Chcielibyśmy, aby poza wydajnością robota wielofunkcyjnego był również dobrze prezentujący się po umieszczeniu na podłodze. Biorąc pod uwagę ten aspekt, producent wielofunkcyjnego robota siekającego Jocca wyposażył go w czysty i elegancki wygląd. Biało-zielone urządzenie wydobywa czystość, zachęcając użytkowników do ciągłego utrzymywania go w czystości, aby nie łapał brudu. Ten kolor jest interesujący, ponieważ będziesz miał okazję zobaczyć wszystkie anomalie i drobne usterki, które mogą wystąpić na tym urządzeniu. Ponadto to urządzenie nie jest bardzo hałaśliwe. Wystarczy usłyszeć hałas, jaki wytwarzają urządzenia tej samej wielkości, aby zaświadczyć o świetle i bardzo cichym zakłócającym dźwięku.

Zmniejszona pojemność

Jedną z wad wielofunkcyjnego robota kuchennego Jocca jest to, że jego miska nie ma dużej pojemności. Jeśli masz dużą rodzinę, praca z tym robotem przy przygotowywaniu dużej ilości posiłków będzie trochę trudna. Będziesz musiał użyć go kilka razy, aby przygotować posiłek lub zrobić koktajle. Może to być denerwujące, ponieważ jedzenie może nie smakować tak samo. W związku z tym użycie miski o pojemności 800 ml nie będzie wydajne i praktyczne, jeśli masz gości. Jest naprawdę skuteczny tylko wtedy, gdy jest się tylko 2 lub 3 osobami. Ale to też zależy od Ciebie. Jeśli ty nie mam żadnych trudności z używaniem go w kółko, więc nadal jest idealny. Jednak nawet jeśli zrobisz kilka okrążeń, czas zawsze zostanie skrócony.

Plastikowe akcesoria

Zaleca się, aby roboty wybierały modele ze stali nierdzewnej. Są bardziej wytrzymałe w przeciwieństwie do modeli plastikowych. Chcielibyśmy, aby wielofunkcyjny robot kuchenny Jocca był wykonany ze stali nierdzewnej. Będąc plastikowym, szybko zbiera brud i nie trwa wystarczająco długo. Należy dodać, że wszystko zależy od konserwacji. Musisz wtedy być w stanie go dobrze utrzymywać, aby nie zużywał się szybko. Aby zapewnić jego solidność i długowieczność, nie zaleca się moczenia części, w której znajduje się silnik. Ponadto po każdym użyciu zadbaj o to, aby bezpośrednio umyć miskę, aby uniknąć osadzania się odpadów, a tym samym promować zmianę koloru. Będziesz mieć możliwość umieszczenia go w zmywarce lub użycia nieściernej gąbki do czyszczenia.