Skip to content

Porównanie 10 najlepszych wypiekaczy do chleba Moulinex

Pieczenie własnego chleba, przy użyciu ekologicznych składników i produktów, które naprawdę sprawiają, że tego chcemy, stało się możliwe dzięki wypiekaczom do chleba sprzedawanym na targowiskach. Jeśli szukasz dobrego powrotu do tradycyjnego wypieku chleba, dobrze zrobisz, kupując jedno z tych urządzeń. Są automatyczne i zaprogramowane, aby wykonać całą pracę za Ciebie. Aby uzyskać wielką satysfakcję, wybierz wypiekacze do chleba Moulinex. Jak dotąd są najlepsze pod względem jakości, wydajności i trwałości. Oto wybór 10 wypiekaczy do chleba Moulinex kto może cię poprowadzić.

domowa maszyna do chleba moulinex

Moulinex OW610110

Moulinex OW610110 to bardzo praktyczna maszyna do chleba i bagietek, która pomoże Ci przygotować wiele przepisów w bardzo prosty sposób. Konstrukcja automatyczna ugniata podczas gotowania; jego intuicyjny interfejs jest niezwykle prosty i wyświetla różne parametry do wyboru, masz możliwość zaprogramowania z wyprzedzeniem wypieku chleba, który będzie gotowy np. po przebudzeniu. Dzięki trzem ustawieniom wagi i trzem stopniom zarumienienia, możesz cieszyć się pieczywem w kilku rozmiarach: od 750 g do 1,5 kg złocistego, dla Twojej wygody. Wyposażony jest w dwa ostrza o przeciwnych kierunkach obrotów do jednorodnego ugniatania, dwie specjalne talerze do bagietek i szczotkę piekarza, zawiera do 16 programów automatycznychmieści do 1,5 l, waży 1 kg, łatwe do czyszczenia dzięki wyjmowanej misce z powłoką zapobiegającą przywieraniu. Jest to tańsze urządzenie z dobrą mocą gotowania, ale bez przycisku automatycznego wyłączania.

 • Bardzo dobry produkt
 • Dobra moc gotowania
 • Łatwy w użyciu
 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Brak funkcji automatycznego wyłączania

maszyna do chleba moulinex uno

Moulinex OW310E32

To urządzenie marki Moulinex, które pozwala łatwo i bezstresowo upiec swój domowy chleb. Jest to stosunkowo łatwe w obsłudze urządzenie, posiada intuicyjny interfejs, na którym pojawiają się różne automatyczne programy z jego repertuaru, gotowanie staje się relatywnie łatwiejsze z tym wypiekaczem do chleba, masz możliwość wykonania wszystkich przepisów w domu i za każdym razem wynik jak drogi piekarzu. Jest bardzo łatwy do czyszczenia po użyciu, ponieważ ma miskę do gotowania, która jest pokryte powłoką nieprzywierającą, można łatwo wyjąć chleb, a tym samym wyczyścić go i przechowywać do wykorzystania w przyszłości. Ten produkt nie jest nieporęczny i zawiera 8 akcesoriów: miskę do dobrego ugniatania, dwie miarki, dwie miarki do bezbłędnego odmierzania składników, ostrze ugniatające dla lepszej jednorodności, haczyk do łatwego wyjmowania, blady i czarną pokrywę.

 • Wygodny i łatwy w użyciu
 • Programy automatyczne
 • Patelnia z nieprzywierającą powłoką
 • Szczegóły nie są wystarczające

maszyna do chleba tostowego moulinex

MOULINEX OW210130 Polacy tostowy opiekacz do chleba – biały

Jeśli chcesz upiec własny chleb, ten automat do chleba jest stworzony dla Ciebie, uzyskaj świeży, miękki i złocisto-brązowy chleb, który spełni Twoje oczekiwania. Jest to automatyczne i łatwe w użyciu urządzenie, umieść wszystkie składniki w misce i na interfejsie, wybierz program, który Ci odpowiada, masz również 3 poziomy ustawień wagi i 3 inne poziomy do opiekania i wypiekacz do chleba ugniata do pieczenia dla Ciebie. Dzięki tej maszynie można uruchomić z opóźnieniem 15 godzin, ma również funkcję utrzymywania ciepła przez 1 godzinę, jej nieprzywierająca patelnia pozwala na łatwe wyjmowanie chleba i można go myć w zmywarce. Nie hałaśliwa, dobrze z nią gotuje Moc 720 W., jest to tańszy produkt, który nie ma programu dżemu i którego książka z przepisami nie jest dostępna.

 • Dobra moc gotowania
 • Funkcja utrzymywania ciepła
 • Wanna, którą można myć w zmywarce
 • Brak programu jam
 • Brak broszury z przepisami

wypiekacz do chleba moulinex b01

Moulinex OW500300 Domowa maszyna do bagietek do chleba

Cechą szczególną tego wypiekacza do chleba jest niewątpliwie jego rozmiar XXL, stąd jego zdolność do mieszania do 1,5 kg chleba, chociaż jest to tylko 4 małe bagietki, jest to raczej nieporęczne urządzenie. Działa automatycznie, ugniata podczas gotowania po dodaniu składników i zaprogramowaniu. Jest łatwy w użyciu i ma kilka programów do wykonania dzięki książeczce z przepisami, która jest dołączona do zakupu. Wyposażony jest w różdżkę służącą do kształtowania 4 mini różdżek. On jest także dostarczane z zestawem piekarza składający się z: grigne, szczotki, kubka, arkusza produkcyjnego w zestawie, jego maksymalny pobór mocy to 1650W, przy wadze 5,5kg, funkcja pozwalająca na podgrzanie chleba przez 10 minut, dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłem i chrupiący chleb w dowolnym momencie.

 • Zbiornik w rozmiarze XXL
 • Akcesoria do pałeczek
 • Oferowany zestaw piekarza
 • Gruby
 • Potrafi ugotować tylko 4 mini bagietki

wypiekacz do chleba moulinex carrefour

Wypiekacz do chleba MBM450

Oprócz bardzo atrakcyjnego wyglądu, ten wypiekacz do chleba MBM450 jest bardzo wydajnym urządzeniem gospodarstwa domowego, ponieważ masz do 3 poziomów przypieczenia, aby upiec złoty chleb, jak chcesz i dla Twojej wygody, oferuje 12 wstępnie nagranych programów dla różnych szerszy pod względem wyboru dzięki temu urządzeniu można wypiekać różne rodzaje pieczywa z wyświetlaczem LCD co daje pewną łatwość w widoczności i znacznie prostsze użycie klawiszy interfejsu. Pod względem parametrów technicznych jego pojemność wynosi 680 gr, funkcja utrzymywania ciepła jest dołączona, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się gorącym chlebem w dowolnym momencie, a jako akcesoria w opakowaniu masz kubek i łyżkę do odmierzania ilości oraz haczyk , jest bardzo lekki jak na swoją wagę i sprawia wrażenie mało wydajnego.

 • Łatwy w użyciu
 • ekran LCD
 • Funkcja utrzymywania ciepła
 • Akcesoria oferowane przy dostawie
 • Lekkie urządzenie

maszyna do chleba moulinex conforama

Maszyna do chleba i rozkoszy Moulinex

Oto maszyna do chleba i rozkoszy firmy Moulinex, naprawdę idealna dla tych, którzy lubią robić przepisy na chleb w domu, aby mieć całkowitą kontrolę nad używanymi składnikami. Jest całkiem kompletny i oferuje 20 programów automatycznych do wyboru, spośród których 3 do chleba bezglutenowego, jego zbiornik do ugniatania może mieszać do 1 kg ciasta, które można ugotować, korzystając z 3 poziomów ustawień wagi i 3 poziomy ustawień opiekania chleba; możesz zaprogramować wypiek swojego pieczywa nawet z 15-godzinnym wyprzedzeniem, nie zapominając o jego funkcji, która pozwala utrzymać ciepło pieczywa lub innych przysmaków przez 1 godzinę, wyposażony jest w wyjmowany zbiornik zapobiegający przywieraniu można myć w zmywarce, jego moc wynosi 720 W, a do zestawu dołączona jest książeczka z przepisami.

 • Bardzo praktyczna maszyna
 • Funkcja utrzymywania ciepła
 • Wanna, którą można myć w zmywarce
 • Oferuje tylko 20 programów automatycznych

klucz usb do maszyny do chleba moulinex

Maszyna do białego chleba Moulinex My Bread

Wypiekacz do białego chleba Moulinex my Bread to urządzenie kuchenne doskonale zgodne z nową technologią. Dzięki pięknemu i atrakcyjnemu wzornictwu tak jest z wejściem USB umożliwiając podłączenie klucza USB zawierającego przepisy, które możesz pobrać ze strony internetowej, która jest pełna szerokiego wyboru przepisów, możesz w ten sposób wzbogacić swój katalog przepisów o inne oryginalne pomysły, a dzięki temu gotowanie stanie się przyjemniejsze i znacznie łatwiejsze dostosowane urządzenie. Ma intuicyjne i przyjemne użytkowanie pojedynczy przycisk sterujący, okienko kontrolne, które pozwala na jak najlepsze monitorowanie postępu gotowania. Po ugotowaniu różnych przepisów dostępna jest funkcja pozwalająca na utrzymanie ciepła przez 1 godzinę, a także funkcja z opóźnieniem, która pozwala np. Przygotować przepis wieczorem i cieszyć się nim rano po przebudzeniu.

 • Dołączony port USB
 • Sterowanie jednym przyciskiem
 • Atrakcyjny wygląd
 • Okno sterowania
 • Wysoka cena zakupu

wypiekacz do chleba moulinex partii

Wypiekacz do białego chleba Moulinex RZ710100 La Fournée

Dzięki temu wypiekaczowi do chleba, który oferuje innowacyjną koncepcję i jest bardzo łatwy w użyciu, można teraz spokojnie upiec chleb piekarski w domu; dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i pewnej wydajności możesz bezpiecznie przygotować różne odmiany przepisów, aby w pełni zaspokoić wszystkie swoje pragnienia; Moulinex oferuje mnóstwo preparatów z odpowiednimi składnikami i pozwala uzyskać autentyczny efekt. Urządzenie wyposażone jest w okrągłą miskę o średnicy 25 cm, perforacja misy pozwala na lepsze rozprowadzanie ciepła, posiada również ostrze do wyrabiania ciasta. To ostrze składa się automatycznie pod koniec gotowania, aby ułatwić użytkowanie pokrywa z odbłyśnikiem ciepła ze stali nierdzewnej umożliwia odpowiednie zarumienienie. Jego moc wynosi 900 W dla wymiaru 39X35X31 cm.

 • Dobry występ
 • Atrakcyjny wygląd
 • Pokrywka z odbłyśnikiem ze stali nierdzewnej
 • Składane blade
 • Niewystarczająco szczegółowe

Bezglutenowy wypiekacz do chleba moulinex

Wypiekacz do chleba Moulinex Nutribread ze stali nierdzewnej

Ze względu na swój rozmiar i raczej cienką i atrakcyjną prezentację, zaokrąglone kontury, prosty interfejs z okno kontroli przygotowaniaten wypiekacz do chleba wyróżnia się na tle innych atrakcyjnym wyglądem. Jest to urządzenie marki Moulinex, bardzo praktyczne do robienia własnych receptur chleba we własnym tempie. Dzięki temu bardzo łatwemu w obsłudze urządzeniu gotowanie staje się o wiele łatwiejsze, niczym przyjemność dla Ciebie. Łączy w sobie przyjemność i dobre samopoczucie. Masz możliwość przygotowania przepisów bezglutenowych, a także receptur wellness, ponieważ obejmuje 3 programy bezglutenowe i 3 programy odnowy biologicznej. Jest dostarczany z dedykowaną i szczegółową książeczką z przepisami, wszystko, co musisz zrobić, to dokonać wyboru i w pełni wykorzystać oferowane korzyści. Jako akcesoria do tego urządzenia mamy dwie miarki, miarkę, haczyk, ostrze oraz miskę do ugniatania.

 • Ładny projekt
 • 3 programy bezglutenowe i wellness
 • Oferowana broszura z przepisami
 • Niewystarczająco szczegółowe

Wypiekacz do chleba ze stali nierdzewnej moulinex

Moulinex OW300001 Domowy wypiekacz do chleba ze stali nierdzewnej

Jeśli szukasz maszyny do chleba i bułeczek, która zapewni Ci pełną satysfakcję za każdym razem, gdy jej użyjesz, a ponadto jest bardzo łatwa w użyciu, ten domowy chleb ze stali nierdzewnej Moulinex jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Nie musisz być profesjonalistą w zakresie gotowania, to urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o szybkim i łatwym użyciu, Twoje przepisy są udane za pierwszym razem, ponieważ parametry i 10 programów, które zawiera, są bardzo szczegółowe, a także różne cykle ciasta : ugniatanie, odpoczywanie, gotowanie, możesz wypróbować wszystkie swoje przepisy. W ogóle nie jest masywny i pomieści 1kg ciasta. Posiada kilka funkcji: opóźniony start, utrzymywanie ciepła 1 godzinę, przycisk regulacji wagi i przypieczenia, jego moc to 650 W, jest wyposażony w zdejmowaną pokrywę z okienkiem kontroli gotowania, to wszystko to samo hałaśliwe urządzenie.

 • Bardzo wygodna
 • Nie zajmuje dużo miejsca
 • Opóźniony start
 • Zdejmowana osłona
 • Okno sterowania
 • Hałaśliwe urządzenie