Skip to content

Optimum 600 – Test i przegląd

Każdy może teraz robić własne soki owocowe w domu bez pomocy osób trzecich. Najważniejsze jest, aby otaczać się solidnym, wydajnym i odpowiednim urządzeniem, które zapewni Ci najlepszy sok ze składników. Na rynku dostępnych jest kilka sokowirówek, a konsumentom trudno jest znaleźć to, czego szukają. Więc chcesz mieć dobrą maszynę do robienia swoich soków w domu i nie wiesz, którą wybrać, dobrze jest zatrzymać się na tym artykule. Bez wahania oferujemy CiOdkurzacz Optimum 600 który jest zaawansowanym sprzętem z wysokiej jakości technologiami, aby sprostać różnym potrzebom. Decydując się na to urządzenie, decydujesz się uczynić swoje życie zdrowszym i przyjemniejszym w życiu dzięki sokom, które Ci zapewni.

Zalety i wady sokowirówki Optimum 600

  • Bardzo ładny design
  • Dość prosty montaż
  • Ogromna łatwość obsługi
  • Niskie koszty utrzymania
  • Limitowana przestrzeń
  • Niska prędkość prasowania
  • Bardzo niski poziom hałasu
  • W zestawie niektóre akcesoria
  • Trochę wysoka cena sprzedaży

Bardzo ładny design

Kiedy patrzysz na to urządzenie na pierwszy rzut oka, od razu chcesz je kupić tylko ze względu na jego konstrukcję. To ma aluminiową zbroję całkiem ładny, w szarym i czarnym kolorze, który będzie mógł upiększyć Twoją kuchnię. Ta mieszanka kolorów jest obecnie harmonijna i rzadka przy tych wszystkich jedynych czarnych urządzeniach, do których jesteśmy przyzwyczajeni. To smukła zbroja, która idealnie wpasuje się w nowoczesną kuchnię. Design może nie być głównym kryterium wyboru takiego urządzenia, ale ma też swoją rolę do odegrania. Uczta dla oczu mieć urocze urządzenie, którego będziesz używać na co dzień w kuchni. Może być nawet używany jako dekoracja wśród przyborów kuchennych na blacie lub jako dekoracja Twojej kuchni. Rzeczywiście, niektórym projektantom udaje się uwieść użytkowników, przyciągając publiczność w sposób wizualny. Jego wykończenia są solidniejsze i wytrzymują pewne wstrząsy.

Dość prosty montaż

Sokowirówka Optimum 600 nie jest maszyną taką jak wszystkie inne, które są dostarczane w jednym bloku już zmontowanym przez projektanta. Wręcz przeciwnie, ten model ma prostą konstrukcję z 4 różnych części i to sam użytkownik musi go złożyć przed każdym użyciem. Ale nie przejmuj się tym montażem, ponieważ jest to prosta praca, która nie wymaga dodatkowego wysiłku fizycznego ani długich refleksji. Ponadto, jeśli to konieczne, w pudełku znajduje się instrukcja obsługi, która poprowadzi Cię podczas pierwszego montażu. Ale pamiętaj, że musisz go po prostu odtworzyć tak, jak widać na zdjęciu na pudełku dostawy. Jest to tak prosty montaż, że każdy może to zrobić bez konieczności interwencji fachowca. Kawałki są zaprojektowane tak, aby łatwo do siebie pasowały, i szybko dowiesz się, gdzie umieścić każdy z tych elementów.

Ogromna łatwość obsługi

Najtrudniejszą rzeczą w zakupie urządzenia w domu jest brak zrozumienia, jak to działa. Ta obawa znacznie utrudnia zakup niektórych urządzeń, a mimo to ich użytkowanie może nie być aż tak skomplikowane. Weźmy na przykład przypadek sokowirówki Optimum 600, który wydaje się trudny w obsłudze, ale mając go przed sobą, rozumiecie, że to bułka z masłem. Powinieneś już wiedzieć, że jest to model zimnej pracy, który minimalizuje utratę składników odżywczych często spowodowaną utlenianiem. Oznacza to, jak łatwe w obsłudze jest to urządzenie i może być obsługiwane przez każdego. Ma tylko jeden przycisk, a po włączeniu wkładasz wszystkie składniki do środka i naciskasz załączoną dyszą, aby je zmiażdżyć. Bezpośrednio widzisz, jak sok ze składnika wypływa z jednej strony, a miąższ z drugiej.

Niskie koszty utrzymania

To kryterium konserwacji jest czasami przedmiotem wahań przy wyborze sprzętu gospodarstwa domowego. Wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy, że dba o urządzenie kuchenne, aby działało normalnie przez długi czas. Oczywiście dotyczy to również sokowirówki Optimum 600, która traci swoją wydajność, im bardziej pozostawiasz ją bez konserwacji. Nie myśl, że to trudny wywiad, który zajmie dużo czasu. Jeśli niektóre maszyny są trudne w utrzymaniu, w przypadku Optimum 600 absolutnie nie jest to przypadek. Jest to przede wszystkim model, który jest dostarczany w części zamiennej, a montaż zależy od Ciebie. To już jest pozytywny punkt, ponieważ nie będziesz się już bać, że nie będziesz wiedział, jak go ponownie złożyć po wyczyszczeniu. Ponieważ części można łatwo zdemontować, każdą część maszyny można umyć mydłem i wodą, oczywiście z pominięciem silnika.

Limitowana przestrzeń

Posiadanie maszyny w domu nie jest łatwe, ponieważ często są to urządzenia, które zajmują miejsce i zagracają przestrzeń. Ale byliśmy zaskoczeni, widząc sokowirówkę Optimum 600 o dość kompaktowej i dość lekkiej konstrukcji. Ten rodzaj ekstraktora jest bardzo rzadki iz pewnością z tego powodu zapotrzebowanie rynku na ten model jest znacznie większe. Patrząc na to już wiesz, że w Twojej kuchni może wystarczyć, nawet jeśli jest bardzo mała. Dzięki wymiarom 17 x 17 x 40,5 cm i smukłym rozmiarom urządzenie to można z łatwością umieścić na dowolnym miejscu do pracy. Dodatkowo jego waga 3,5 kg pozwala na zabranie go w dowolne miejsce, o każdej porze. Możesz go łatwo przetransportować z kuchni do salonu, na przykład w przypadku konieczności zmiany miejsca pracy.

Niska prędkość prasowania

Kiedy mówimy o niskiej prędkości naciskania, niektórzy użytkownicy mogą się mylić i myśleć, że to awaria. Nie, wręcz przeciwnie, gdy sokowirówka pracuje z dużą prędkością tłoczenia, niszczy wszystkie składniki odżywcze w jedzeniu. Dlatego musimy docenić szybkość działania tej potężnej maszyny. Dla większej przejrzystości, ta maszyna działa z małą prędkością od 30 do 40 minut ciągłej ekstrakcji soku. Dzięki tej nowej technologii delikatnej ekstrakcji możesz w pełni wykorzystać wszystkie właściwości swojej żywności bez żadnych trudności. Dzięki temu Twoje naturalne soki do domu zachowują wszystkie witaminy i sole mineralne. W ten sposób soki te są korzystniejsze dla zdrowia i pozwalają na codzienne utrzymanie formy. Dzięki tej maszynie masz średnio od 10 do 20% więcej soku i mniej miazgi niż wszystkie inne ekstraktory.

Dość niski poziom hałasu

Zawsze docenimy urządzenie elektroniczne, szczególnie w kuchni, które podczas pracy nie emituje hałasu. To prawda, że ​​trudno jest znaleźć sokowirówkę, która nie hałasuje, ale Optimum zrobiło o wiele mniej. Hałas, który emituje, jest dość niski i nie przeszkadza Ci w pracy o każdej porze dnia ani nawet w nocy. Nie ma ryzyka obudzenia śpiącej rodziny lub niepokojenia sąsiada tym hałasem. Po włączeniu wydaje cichy szum i przez cały czas pracy jest dość cichy. Ten poziom hałasu został w sumie oszacowany na mniej niż 66 db, aby zapewnić wygodne i ciche użytkowanie każdego dnia. Jej zaletą jest również to, że posiada technologię tłoczenia na zimno i jest metodą w większości cichą.

W zestawie niektóre akcesoria

Jak każdy ekspres kuchenny, sokowirówka Optimum 600 musi być wyposażona w kilka akcesoriów, aby zapewnić szybkie i łatwe codzienne użytkowanie. Masz szczęście, ponieważ projektant pomógł Ci mieć wszystkie gadżety potrzebne do tego urządzenia w pudełku. Nie wszyscy projektanci oferują to udogodnienie swoim użytkownikom i trzeba to wyjaśnić. Powinieneś wiedzieć, że kupując Optimum 600 otrzymasz kubek o pojemności 600 ml, który pozwoli Ci odzyskać pozostałości. Druga filiżanka zawsze o tej samej pojemności, która pomoże ci zebrać sok z twojego Składniki. W zestawie znajduje się również wyłącznik bezpieczeństwa i szczoteczka do czyszczenia.

Trochę wysoka cena sprzedaży

Przed wyborem urządzenia lepiej zacząć od spojrzenia na jego cenę, aby upewnić się, że spełnia wszystkie warunki niezbędne do jego posiadania. W przypadku tego odkurzacza Optimum 600 nie każdemu uda się go kupić ze względu na wysoką cenę i szkoda. To zupełnie inna maszyna i bardzo mocna, którą każdy powinien mieć w domu. Ale cena powyżej środków niektórych ludzi ograniczy jego użycie do kategorii konsumentów. Kiedy weźmiemy pod uwagę jego wydajność i wytrzymałość materiałów, możemy zrozumieć jego cenę. Ale dobrze jest też przemyśleć wszystkie budżety przed ustaleniem ceny takiej maszyny. Tak czy inaczej, jest to inwestycja, której nie pożałujesz, jeśli podejmiesz wysiłek, aby ją kupić.