Skip to content

MAGIMIX 18900 – Test i przegląd

Oto asystent kulinarny spoza szczebla, który może towarzyszyć Ci we wszystkich Twoich osiągnięciach kuchennych. Jesteś przytłoczony pracą i potrzebujesz urządzenia kuchennego, które ułatwi Ci pracę. Weź to Magimix 18 900 który jest praktycznym, wydajnym, a ponadto wielofunkcyjnym robotem kuchennym. Trudno mu się oprzeć dzięki ładnym wykończeniom, a kiedy już go użyjesz, nie będziesz mógł się z nim rozstać. Zapraszamy do przeczytania tego artykułu do końca, aby poznać wszystkie funkcje tego potężnego urządzenia.

Opinie „za” i „przeciw” robota kuchennego Magimix 18 900

 • Urządzenie wielofunkcyjne
 • Duża zdolność przygotowania
 • Łatwość użycia
 • Oferowanych kilka przepisów
 • Doskonała moc
 • Piękny i solidny design
 • Cicha praca
 • W zestawie kilka akcesoriów
 • Nieporęczny szablon
 • Bardzo wysoka cena sprzedaży
 • Ciężkie ciężary

Urządzenie wielofunkcyjne

Kiedy mówimy o robocie kuchennym, niektórzy użytkownicy nie rozumieją, co to jest. Inni wciąż się zastanawiają, co mógłby zrobić z takim urządzeniem. Cóż, wiedz, że robot kuchenny Magimix 18 900 to model wielofunkcyjny. Oznacza to, że jest w stanie wykonywać kilka różnych zadań jednocześnie za pomocą jednego urządzenia. Więc wszystko, co jest związane z gotowaniem i jedzeniem, może przejść przez to urządzenie. Aby było jasne, robot Magimix jest w stanie kroić, gotować, mielić, mieszać i wiele więcej wszystkich pokarmów, które do niego włożyłeś. Wykonuje wszystkie te różne czynności do perfekcji i pozwala ci ubić nawet jajka na śnieg. Rozumiesz, że możesz używać tego urządzenia do prostego gotowania, a nawet do pieczenia.

Duża zdolność przygotowania

Pojemność miski robota kuchennego decyduje również o tym, ile potrawy będziesz musiał ugotować. Jest to element, który należy wziąć pod uwagę zwłaszcza gdy masz dużą rodzinę i chcesz uniknąć podwójnego posiłku. Pamiętaj, że dzięki robotowi kuchennemu Magimix 18 900 nie będziesz musiał przygotowywać posiłku kilka razy, aby móc w pełni wykarmić rodzinę. Wyposażona jest w miskę Pojemność 3,5 litra na dużą ilość posiłków w dowolnym momencie. Oprócz tego do urządzenia dołączona jest dodatkowa miska o pojemności 3,6 litra, która pomaga uzupełnić ilość posiłków w razie potrzeby. Pojemność misy tego urządzenia przyda Ci się każdego dnia.

Łatwość użycia

Użytkownikowi trudno jest pomyśleć, że robot kuchenny może być łatwy i nieskomplikowany w obsłudze. Jednak rzeczywiście tak jest w przypadku Magimix 18 900, który nie wymaga od użytkownika zbyt dużego wysiłku fizycznego. Jeśli lubisz wydajność w prostocie, musisz wziąć tego robota, jest absolutnie odpowiedni. Posiada kilka przycisków z jasne wskazania wymienione powyżej, aby łatwo poprowadzić Cię podczas jego użytkowania. Nie ma potrzeby specjalnego szkolenia ani angażowania innej osoby do zrozumienia tego urządzenia. Dzięki przyciskom manipulacyjnym możesz samodzielnie przygotować wszystkie przepisy w kuchni. W każdym razie, jeśli potrzebujesz niewielkiej pomocy, możesz liczyć na instrukcję obsługi dołączoną do pudełka.

Oferowanych kilka przepisów

Maszyna kuchenna Magimix 18 900 to nie tylko urządzenie, za pomocą którego można zrobić bardzo małą zupę z niczego. To potężny model, który jest w stanie przygotować wiele różnych receptur. Jeśli jednak nie masz wielu pomysłów na przepisy dla siebie i swojej rodziny, nie martw się. Możesz liczyć na wszystkie małe przepisy, które udostępnił Ci projektant w formie książkowej. Dzięki tym przepisom możesz z łatwością zadowolić swoich gości, jakbyś był prawdziwym szefem kuchni. Oprócz książki w aplikacji projektanta można znaleźć bezpłatnie jeszcze więcej przepisów. W tej aplikacji wszystko jest bardziej wyraźne, ponieważ masz filmy instruktażowe na żywo i przepisy z przewodnikiem.

Doskonała moc

Przy wszystkich zadaniach, które robot kuchenny Magimix 18 900 jest w stanie łatwo wykonać, nie jest zaskoczeniem, że jest wyposażony w potężny silnik, który napędza jego różne funkcje. Rzeczywiście, to urządzenie ma solidny silnik, który współpracuje z Wydajność 900 watów. To właśnie dzięki tak dużej mocy zawsze uzyskuje się satysfakcjonujący wynik dla każdej funkcji. Dlatego niektórzy użytkownicy bez większego zastanowienia wybierają ten robot kuchenny nad innymi. Rzadko zdarza się, aby robot był tak potężny i jednocześnie szybki, działający cicho pomimo swojej mocy. Konstruktor nie zdecydował się na zintegrowanie w tym urządzeniu byle jakiego silnika i jest to nawet najważniejsza część maszyny. Robot z lekkim silnikiem nie może być wielofunkcyjny, bo nie wytrzyma dnia.

Piękny i solidny design

Magimix 18 900 to nie tylko potężne urządzenie zdolne do wykonywania kilku funkcji. To także maszyna o pięknych wykończeniach, która doskonale sprawdzi się jako dekoracja w Twojej kuchni. Został zaprojektowany w całości w szarym kolorze, który może pasować do wszystkich dekoracji różnych przestrzeni kuchennych. Dzięki solidnej, solidnej i trwałej powłoce można go używać przez długi czas, pomimo codziennego użytkowania. Ta powłoka jest wykonane ze stopu pomiędzy czystą stalą nierdzewną a stalą nierdzewną, dwa solidne i niezawodne materiały. Nawet po kilku wstrząsach maszyna ta będzie mogła pracować płynnie i bez zarysowań. Stal i stal nierdzewna to materiały, które są odporne na wodę i nie skręcają się łatwo w przypadku uderzenia.

Cicha praca

Zwykle wszystkie roboty kuchenne to urządzenia, które podczas pracy emitują hałas. Jednak niektóre są głośniejsze niż inne i na tym polega duża różnica. Magimix to jedna z tych maszyn, które są solidne, ale działają przy dość niskim poziomie hałasu i są znośne dla użytkownika. Tak, wiedz, że z tym urządzeniem nie będziesz mieć ograniczeń w zakresie hałasu, co pozwala na korzystanie z niego o każdej porze dnia. Nawet w nocy możesz bez problemu ugotować posiłek, ponieważ emitowany przez niego hałas jest bardzo cichy i tylko Ty go w kuchni słyszysz. Nie każdy, kto jest w domu lub śpi w sypialni, będzie wiedział, że włączyłeś maszynę.

W zestawie kilka akcesoriów

Oczywiście, aby skorzystać z wydajnej wielofunkcyjnej pracy, Magimix musi być wyposażony w cały arsenał akcesoriów, z których będziesz korzystać, kiedy będziesz ich potrzebować. Zaletą tego modelu jest to, że projektant włożył już dużą część tych akcesoriów do paczki wysyłkowej. Wyraźnie widać kosz do gotowania na parze do dodatkowego gotowania, sokowirówkę do przygotowywania naturalnych soków w domu z kremowymi koktajlami i mlekiem. Drobne akcesoria takie jak szpatułka, uniwersalne ostrze też nie brakuje w tym pudełku. W tym robocie podoba nam się to, że wszystko jest dostępne po otrzymaniu paczki i możesz od razu zacząć korzystać ze swojego urządzenia.

Nieporęczny szablon

Oczywiście będziesz musiał zmierzyć się z przyrządem tego robota kuchennego Magimix 18 900. Samo urządzenie jest już dość nieporęczne przy wymiarach 33,5 x 39 x 37 cm i jeśli będziemy musieli dodać do tego wszystkie akcesoria, które ma. zajmują zbyt dużo miejsca w kuchni. Dlatego jego przechowywanie wcale nie jest łatwe, ponieważ najpierw trzeba znaleźć miejsce na akcesoria, aby zachować urządzenie, w którym znajduje się silnik. Szkoda, ponieważ każdy chciałby mieć to urządzenie w kuchni, ale jest wielu, którzy mają bardzo małą przestrzeń kuchenną. W takim przypadku może być konieczne przechowywanie urządzenia w szafce w salonie, jeśli jest miejsce. Ale zawsze noś go też na wszelki wypadek użytkowania nie zawsze będzie przyjemne.

Bardzo wysoka cena sprzedaży

Ten robot wielofunkcyjny to model niestety drogi i nie dla każdego. Jest to wada, której należy się spodziewać quad, widzimy wszystkie cechy, które ma maszyna. Dlatego lepiej jest to wiedzieć bezpośrednio, jeśli potrzebujesz Magimix 18 900, musisz długo oszczędzać pieniądze, aby móc z niego korzystać. Ale cena jest bardzo wysoka i przeciętnej giełdzie nie będzie nawet łatwo ją kupić. Przy tak wysokiej cenie wygląda na to, że projektant wybrał, że to urządzenie powinno należeć tylko do jednej kategorii osób. Jest to jednak maszyna, która odpowiada każdemu i zasługuje na to, by znaleźć się w kilku kuchniach.

Ciężkie ciężary

To urządzenie cieszy oko ładnymi wykończeniami i solidną powłoką. Należy jednak pamiętać, że oprócz dużych rozmiarów jest to maszyna, która waży i której nie da się łatwo przenieść w dowolnym momencie z jednego miejsca na drugie. Nie da się go samodzielnie przenieść, bo mówimy tutaj o urządzeniu o masie 11 kg. Tak, nawet jeśli waga Magimix 18 900 zapewnia jego stabilność podczas pracy, to jest to prawdziwy problem dla jego ruchu. Lepiej jest więc znaleźć dla niego główne miejsce w kuchni, aby nie przesuwać go codziennie przy każdym użyciu. Lepiej jest zapewnić mu solidną przestrzeń do przechowywania, która byłaby dostosowana do utrzymania jego wagi.