Skip to content

Jago24 – Test i przegląd

Kostki lodu nie zawsze są przeznaczone do orzeźwienia w lecie, ponieważ mogą być również potrzebne, aby uwolnić się od skrętu lub obniżyć temperaturę w przypadku gorączki. Twoja zamrażarka może mieć tacki na kostki lodu, ale nie zawsze są one wystarczające, szczególnie latem. Dlatego zawsze zaleca się mieć w domu maszynę na wypadek, gdyby była taka potrzeba. Rzeczywiście, aby rozwiązać problem awarii kostek lodu w środku imprezy, projektanci opracowali maszynę, która jest w stanie dostarczyć dużą ilość w ciągu kilku minut i bez przerwy. Dlatego proponuję to kostkarka do lodu Jago, które jest urządzeniem dyskretnym i które ma wszelkie znaczenie, czy to w domu, czy w biurze, ponieważ jest praktycznym modelem zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Zalety i wady kostkarki do lodu Jago

  • Szybkie przygotowanie
  • Prosta obsługa
  • Kompaktowe urządzenie
  • Łatwa konserwacja
  • Trochę głośno
  • Trudny sukces przy pierwszym użyciu

Szybkie przygotowanie

Kostki lodu są niezbędne, gdy pijesz koktajle lub inne napoje, które mają Cię ochłodzić w środku lata. Czy to do użytku osobistego, czy na imprezę, kostki lodu są bardzo ważne, a celem na tych przyjęciach nie jest zabraknięcie, aby służyć gościom. Dlatego trzeba dużo postawić na szybkość wykonania maszyny, która będzie w stanie Ci pomóc, nawet jeśli Twoi goście już przyjechali. Ten producent zrozumiał to, ponieważ kostkarka do lodu jest w stanie dostarczyć dużą ilość kostek lodu w zaledwie kilka minut. Rzeczywiście, w zależności od wielkości kostek, masz małe kostki lodu 6 minuti średniej wielkości kostki lodu w 13 minut.

Gdy tylko zauważysz, że skończyły Ci się kostki lodu, możesz bardzo powoli włączyć maszynę, a zanim ktoś zapyta, kostki lodu będą już gotowe do użycia. Korzystając z lodówki, potrzebujesz średnio 30 minut, aby mieć tylko 10 lub 20 kostek lodu, co może po kilku chwilach spowodować utratę ostrości. Jednak z tą kostkarką do lodu masz mniej niż 10 minut, aby mieć co najmniej jedną trzydzieści kostek lodu. Dlatego nie psuj sobie wieczorów tylko z powodu braku kostek lodu, kiedy możesz je wyprodukować na zamówienie i przy bardzo krótkim okresie oczekiwania.

Prosta obsługa

Słysząc o tym lodowniku, wszyscy moglibyśmy uwierzyć, że jest bardzo trudny w obsłudze, a przede wszystkim skomplikowany w obsłudze. Przynajmniej w to też wierzyłem, kiedy urządzenie dotarło do domu i że powinno być używane po raz pierwszy, ale tak nie jest. Jest to maszyna, która działa na bardzo prostej zasadzie, ponieważ kostka lodu to po prostu zamarznięta woda. Nie ma więc nic skomplikowanego, tylko że maszyna pracuje szybciej dzięki kompresorowi, który przyspiesza proces krzepnięcia. Ona ma Zbiornik wodny że musisz oczywiście zaopatrywać w wodę stosownie do swojej wygody i liczby osób, które masz w domu.

Następnie maszyna skalibruj automatycznie wodę potrzebną do przygotowania kostek lodu o tej samej wielkości, którą wybrałeś. Gdy kostka lodu będzie gotowa, trafia prosto do kosza, gdzie można ją zebrać i wykorzystać. Nie musisz więc robić nic specjalnego ani męczącego, nie musisz nawet czekać, aby kontrolować proces. Gdy tylko napełnisz niezbędną ilość wody, możesz spotkać się ze znajomymi i poczekać, aż maszyna wykona całą pracę. Wystarczy, że po kilku minutach przyjdziesz, aby odebrać gotowe do użycia kostki lodu.

Kompaktowe urządzenie

Zakup urządzenia dla niektórych osób może być trudny ze względu na często występujący problem braku miejsca. Zawsze kusi nas, by się zastanawiać, gdzie moglibyśmy go umieścić, gdy urządzenie jest w domu. To pytanie nie pojawia się, gdy kupujesz kostkarkę do lodu jago, ponieważ jest to bardzo kompaktowe urządzenie, które można zabrać wszędzie i zmieści się w każdej małej przestrzeni. Rzeczywiście, wymiary tej maszyny są 35,5 / 24,5 / 31cmwymiary, które pozwalają na przechowywanie go nawet w Twojej szafce kuchennej. Ponadto jest to urządzenie, które nie wymaga żadnych akcesoriów, które zajmuje miejsce i które po każdym użyciu należy gdzieś przechowywać. Działa samodzielnie, może być również transportowany samodzielnie, a nawet przyda Ci się podczas długich wyjazdów z rodziną.

Można go łatwo przewieźć w samochodzie, zabrać go do biura, na wieś, w każde miejsce, w którym w pewnym momencie czujesz, że potrzebujesz użyć kostek lodu. Jeśli nie chcesz przechowywać go w szafce, możesz po prostu zostawić go na blacie. Jego design jest również dość atrakcyjny i posłuży jako dekoracja w Twojej kuchni, zwłaszcza, że ​​jest sprzedawany w kilku różnych kolorach do wyboru przez konsumentów. Kostkarka do lodu Jago jest naprawdę praktyczny i łatwy w użyciu dzięki tej zwartości, ponieważ nawet jeśli nie chcesz pozostać w kuchni, możesz łatwo przesunąć maszynę i pozostać w salonie lub na werandzie.

Łatwa konserwacja

Każde urządzenie przeznaczone do spożycia przez ludzi musi być starannie konserwowane, aby nie namnażać bakterii, które mogą później być szkodliwe dla zdrowia. Nie tylko akcesoria wymagają uwagi, ale również urządzenia wymagają czyszczenia, aby zawsze dobrze działały i nie zatrzymywały zarazków. Więc ta maszyna Jago też wymaga uwagi, musisz utrzymuj go okresowo. Ponieważ wiemy, że sprzątanie nie jest sprawą każdego, warto od razu zaznaczyć, że konserwacja tej maszyny wcale nie jest skomplikowana. Ale to czyszczenie musi być bardzo skrupulatne, ponieważ zimno sprzyja rozwojowi mikroorganizmów, zwłaszcza bakterii.

Jednak częstotliwość jego czyszczenia zależy tylko i wyłącznie od intensywności użytkowania. Przede wszystkim musisz odłączyć maszynę i całkowicie ją opróżnić. Następnie poczekaj, aż lód się odklei, a następnie delikatnie zeskrob lody pozostawione w środku. Po całkowitym opróżnieniu maszyny wyczyść wszystkie części wewnętrzne z białym octem. Ten produkt usunie zarówno brud, jak i zarazki, które mogą znajdować się w tej przestrzeni. Należy również sprawdzić stan filtrów wody, wyczyścić je również białym octem, a maszyna może wznowić pracę.

Trochę głośno

Tego rodzaju maszyna zaprojektowana do rozwiązywania problemów, gdy nie ma kostek lodu, jest bardzo wydajna, wydajna i łatwa w użyciu. Ma jednak bardzo duży minus, jest to bardzo uciążliwy hałas, który emituje podczas swojej pracy. Niestety ta maszyna nie posiada trybu cichego i trzeba znosić ten nieprzyjemny hałas. Kiedy jesteś sam lub z rodziną i robisz kostki lodu za pomocą tej maszyny, hałas jest nadal znośny i nie jest zbyt uciążliwy. Z drugiej strony, jeśli masz gości w domu, ten hałas będzie stanowić scenerię dla twojej małej imprezy, ponieważ wszyscy usłyszą hałas emitowany przez tę maszynę. Oznacza to, że jeśli chciałeś pozostać niezauważony, aby zrobić kostki lodu w miękkim, Twój plan się nie powiódł, ponieważ maszyna zdradzi Cię swoim hałasem.

Ponadto nie jest to hałas, który jest wyjątkowo szkodliwy i który mógłby zmusić gości do wyjścia. Ale wszyscy będą doskonale wiedzieć, że właśnie wyjąłeś kostki lodu z maszyny, co wcale nie jest przyjemne. Producent z pewnością zapomniałby o tym aspekcie hałasu, ponieważ swoje osiągi skupił na mocy maszyny, a to zresztą jest przyczyną tego nieprzyjemnego hałasu emitowanego przez maszynę jago. Mimo tego wady maszyna nadal jest doskonałym produktem, który polecam dla wszystkich gospodarstw domowych.

Trudny sukces przy pierwszym użyciu

Ta kostkarka do lodu Jago jest tak łatwa i tak prosty w użyciu, ale nie zapewnia najbardziej satysfakcjonujących rezultatów przy pierwszym użyciu. Co może nawet sprawić, że niektórzy bardzo niecierpliwi ludzie będą wątpić w wydajność i niezawodność tej maszyny. Jest to maszyna, która przy pierwszym użyciu wytwarza kostki lodu o bardzo małych rozmiarach, nawet jeśli ustawiłeś ją na rozmiar dużych kostek lodu. Dopiero po drugim, widząc trzecie użycie, możesz spodziewać się uzyskania rozmiaru, którego szukasz.

Pomyślałem, że każdy powinien to wiedzieć przed zakupem tej kostkarki do lodu, aby nie pomylić się co do jej wydajności. Nie byłem jeszcze w stanie zrozumieć, dlaczego taki proces, jak kostki lodu nie mogą bezpośrednio przyjąć rozmiaru żądanego przez konsumenta. Może zajmie trochę czasu, zanim maszyna prawidłowo przyswoi rozmiary, które będzie musiała zrobić, z wodą, którą włożysz do środka.