Skip to content

Blender Domoclip – Test i przegląd

Chcesz sam zrobić dobre zupy do pracy? Jest to całkiem możliwe, jeśli i tylko wtedy, gdy zdecydujesz się wyposażyć się w Blender grzewczy Domoclip DOP122 Matowa czerń. Zaprojektowany i wykonany z niezwykłą starannością przez najlepszych inżynierów marki, niewątpliwie odzwierciedla wysoką technologię, jaką wykorzystuje. Szybkość, wydajność, a przede wszystkim jakość to tylko niektóre z zalet, jakie przyniesie Ci korzystanie z tej niezwykle interesującej maszyny. W kolejnych wierszach dowiesz się nieco więcej o tym urządzeniu, które nie pozostawia obojętnym wszystkim fanom dobrego gotowania.

„Plus” i „minus” mieszalnika grzewczego Domoclip DOP122 Black Mat

 • Łatwy w użyciu
 • Opracowany projekt
 • Łatwa konserwacja
 • Robot wielofunkcyjny
 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Średnia moc
 • Wysoka gwarancja
 • Duża pojemność
 • Funkcja automatycznego wyłączania
 • Szklana miska
 • Trochę ciężki

Łatwy w użyciu

Jedną z pierwszych zalet tego podgrzewanego blendera jest łatwość obsługi. Konkretnie jest to urządzenie, którego ustawienia nie są skomplikowane. Ma po prostu menu z ekranem dotykowym i wyświetlacz LED, który jest wyraźnie widoczny nawet w ciemności. Ponadto ma wodoodporna osłona bezpieczeństwa z nasadką pomiarową który otwiera się i zamyka jednym kliknięciem. Wszystko w tym urządzeniu ma na celu łatwość użytkowania. Nawet montaż miski odbywa się za pomocą dobrze zaprojektowanego systemu zatrzaskowego. Nawet jego programator jest super prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć funkcję, aby zaczęła działać. W przypadku czarnej maty DOP122 nie jest konieczne wykonywanie długich manipulacji, aby aktywować pojedynczą funkcję.

Opracowany projekt

Oprócz ułatwienia Ci życia podczas przygotowywania przepisów kulinarnych, ten robot podkreśla piękno Twojej kuchni dzięki wysoce estetycznemu wzornictwu. Nikt nie może zaprzeczyć pięknemu renderowaniu wizualnemu oferowanemu przez jego metaliczną szarość i matową czerń. Dodatkowo urządzenie posiada 4 antypoślizgowe nóżki które zapewniają stabilność urządzenia podczas jego działania lub spoczynku. Trzeba przyznać, że jego projekt jest perfekcyjnie dopracowany, na poziomie każdego szczegółu: finezja jego zieleni, nieskazitelne polerowanie kątów, gładki uchwyt, dyskretna pieczęć marki … dodatkowo szklana misa spoczywa na jakiejś podstawie, która jest w pewnym sensie bagażnikiem urządzenia. Domoclipowi naprawdę udało się uczynić to urządzenie urzekającym wizualnie.

Łatwa konserwacja

Czyszczenie tego urządzenia jest bardzo proste i łatwe. Dno miseczki jest nieprzywierająceco oznacza, że ​​nawet zwykła strużka wody może wystarczyć, aby usunąć zanieczyszczenia pozostające na dnie urządzenia. Wysokość jest taka, że ​​jest wyposażony w szczoteczkę do czyszczenia, szczególnie dopasowaną do jego konturów. Dzięki temu czyszczenie tego urządzenia nie będzie dla Ciebie skomplikowane, nawet jeśli nie lubisz bardzo zmywania naczyń.

Robot wielofunkcyjny

Domoclip DOP122 to rodzaj naczynia żaroodpornego. W misce można zrobić koktajle, zupy mielone, sosy, soki owocowe, koktajle mleczne, zupy w kawałkach, w skrócie kilka różnorodnych przepisów. Ponieważ został zaprojektowany do gotowania zarówno gorących, jak i zimnych posiłków, wystarczy go zaprogramować, jak chcesz. W związku z tym będziesz miał wybór między 5 gotowych trybów ustawień. Możesz uczynić ten robot kuchenny swoim sprzymierzeńcem, aby – jak szef kuchni – uzyskiwać posiłki, które zwykle zajmują dużo czasu. Może mieszać, pulsować i podgrzewać, zgodnie z Twoimi życzeniami. Nie daj się zwieść jego niewielkim rozmiarom, bo możesz być przyjemnie zaskoczony jego użyciem.

Dobry stosunek jakości do ceny

Pomyśl jeszcze raz, ta maszyna nie kosztuje fortuny. Z pewnością, gdy weźmie się pod uwagę wszystkie jego osiągi, od razu dochodzi do wniosku, że jest to maszyna wysokiej jakości. O nie! Jego stosunek jakości do ceny jest bardzo przystępny, co sprawia, że ​​może go mieć prawie każdy, bez konieczności posiadania dużego budżetu. Niska cena tego sprzętu jest nieporównywalnym atutem, zwłaszcza z innymi markami i modelami, trudno, a czasem wręcz niemożliwe mieć takie urządzenie w tej cenie. Nie ma więc wątpliwości, że ten produkt jest skierowany do wszystkich klas społecznych, co jest skuteczną strategią budowania reputacji i utrzymywania się na szczycie popularności.

Średnia moc

Jeśli rezygnujemy z zapiekanek na rzecz blendera grzewczego, to siłą rzeczy dlatego, że szukamy szybszego i wydajniejszego kulinarnego rozwiązania. W przypadku tego robota jest to absolutnie gwarantowane! Jego matowoczarna metalowa podstawa zawiera silnik o mocy nominalnej 900 watów. Nie jest to super „szybka” maszyna, ale zdecydowanie lepsza niż garnek na płycie. Teraz spróbuj przygotować pyszne przepisy w krótszym czasie, licząc oczywiście na świetną technologię grzewczą tego urządzenia. Programowanie tego urządzenia odbywa się na zewnątrz, ale już od wewnątrz wyczuwalna jest jego prędkość. Rzeczywiście, jest wyposażony w nóż z 4 ostrzami ze stali nierdzewnej, który tnie, sieka i rozdrabnia wszystkie rodzaje żywności z imponującą prędkością obrotową. Jeśli jest jeden element, którego nie żałujesz tego robota grzewczego, to jest to jego moc.

Wysoka gwarancja

Podczas montażu maty Domoclip DOP122 Black po rozpakowaniu zauważysz, że brakuje jej części lub występuje wada fabryczna urządzenia. Nie panikuj, to gwarantowane 24 miesiące. Tak, w okresie gwarancyjnym masz możliwość zwrotu przedmiotu, jeśli zauważysz niewłaściwe szczegóły. Jest to solidna zaleta, jaką oferuje ta maszyna, ponieważ nie wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego ją oferują. W rzeczywistości jest to sposób dla projektanta, aby pokazać, że jego produkt jest wystarczająco wytrzymały, aby przetrwać w czasie, pod warunkiem, że jest używany zgodnie z wymaganymi normami.

Duża pojemność

Na pierwszy rzut oka można się zastanawiać, czy ten robot kuchenny może przygotować posiłek dla kilku osób. Cóż, pamiętaj, że możesz zrobić zupy mielone lub w kawałkach dla co najmniej 4 osób. Jego duża szklana misa jest wyskalowana do 1,5 litrawystarczy, by zrobić zupę na kilka ust. Najlepsze jest to, że ma nieprzywierającą podstawę, która zapobiega przywieraniu potraw, nawet jeśli temperatura podgrzewania jest bardzo wysoka. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko utraty sosu, ponieważ spód utknął lub przypalił się.

Funkcja automatycznego wyłączania

Każdemu zdarzyło się przynajmniej raz nieświadomie zostawić włączoną maszynę, ponieważ się spieszyliśmy. W takiej sytuacji istnieje ryzyko stwierdzenia, że ​​albo kabel zasilający się przepalił, albo urządzenie nagrzało się do tego stopnia, że ​​przepalił się silnik. Dlatego właśnie, aby zapobiec takim okolicznościom, Domoclip pomyślał o wyposażeniu tego blendera w funkcję automatycznego wyłączania. W rzeczywistości tego robota można zaprogramować na opóźniony start w przedziale 30 minut i 12 godzin, na końcu którego sam się zatrzymuje. Ta funkcja jest synonimem ochrony urządzenia i elastyczności dla użytkownika. Ten ostatni nie będzie więc musiał za każdym razem wracać, aby sprawdzić, czy zupa się nie przypali, jak ma to miejsce w przypadku naczynia żaroodpornego.

Szklana miska

Większość użytkowników podgrzewanego blendera wie, że nie jest to urządzenie, z którego mogą korzystać dzieci bez dodatkowej pomocy. Jednak ryzyko incydentu pozostaje obecne nawet dla dorosłych. Wystarczy niezręczny gest lub niezręczność, aby przypadkowo go przewrócić. Jeśli zdarzy się to w Twojej kuchni, może to być katastrofa, ponieważ jej szklana miska może pęknąć lub w najgorszym przypadku pęknąć. Zwróć uwagę, że projektant wybrał szkło prawdopodobnie ze względu na grubą fakturę i luksusowy wygląd. Jednak nie ma nic bezpiecznego w tym wyborze. Wystarczy tylko trochę złamać, aby zaobserwować wyciek zawartości, a zatem jego użycie będzie tendencyjne. Mielony plastik byłby lepszy, gdyby tylko miska wytrzymała długo.

Trochę ciężki

Ten mikser grzewczy to rodzaj urządzenia, którego najlepiej nie przenosić regularnie. W rzeczywistości, chociaż jego rozmiar jest bardzo mały, nadal waży 4,35 kg. Nie trzeba rysować rysunku, aby zrozumieć, że jest to dość ciężkie urządzenie. Byłoby więc interesujące znaleźć dla niego stabilne miejsce, aby za każdym razem nie musieć dźwigać takiej masy. Należy zauważyć, że Domoclip chciał wyposażyć ten sprzęt w silnik na tyle mocny, aby w pełni mógł pełnić swoją rolę. Tyle że projektant nie zmierzył wpływu wytrzymałego silnika na tak mały robot. Daleko od stwierdzenia, że ​​jego wybór nie był właściwy, musimy raczej pamiętać, że ten blender nie nadawałby się do użytku mobilnego.