Skip to content

Dyson V8 Fluffy – Test i recenzja

Trudno o utrzymanie domu, gdy jest się samemu, a dodatkowo nie ma się do tego odpowiednich urządzeń. W tym celu projektanci przygotowali praktyczną i szybką maszynę, która pozwoli Ci szybko zakończyć różne domowe prace. Są to bezprzewodowe odkurzacze pałkowe, a projektant Dyson wyróżniał się na tle innych wydajnością i mocą swoich urządzeń. Jeśli nadal o nim mówimy, to dlatego, że właśnie wprowadził na rynek głowice do odkurzaczy kompatybilne z modelami zwierzęcymi v8 Absolute i v8. Tak więc, dla wszystkich, którzy używają odkurzaczy Dyson, masz teraz Dyson v8 Fluffy do Twojej dyspozycji, aby w razie potrzeby zmienić głowicę odkurzacza.

Opinie „za” i „przeciw” Dyson v8 Fluffy

  • Głęboko czyści
  • Przystępna cena sprzedaży
  • Lekkie i kompaktowe urządzenie
  • Obrotowa i praktyczna głowica
  • Łatwo wymienialny
  • Zbierz cały brud
  • Nadaje się do wszystkich podłóg
  • Dość prosty montaż
  • Duża łatwość konserwacji
  • Nie jest kompatybilny ze wszystkimi odkurzaczami

Głęboko czyści

Głowica próżniowa Dyson v8 Fluffy to urządzenie, które umożliwia sprzątanie domu lub biura według każdego użytkownika. Jego cechą szczególną jest moc, z jaką czyści podłogę, czyniąc ją czystą, przejrzystą i bez plam. Dzięki temu urządzeniu możesz z łatwością wyczyścić wszystkie powierzchnie w domu, ponieważ naprawdę czyści dogłębnie i wykracza poza oczekiwania. Gdy już będziesz mieć tę głowicę próżniową w domu, nie będziesz już potrzebować innych akcesoriów, które pomogą Ci zadbać o swój dom. Tylko to urządzenie jest w stanie odkurzyć cały dom w jednym przejściu i bez konieczności dwukrotnego powtarzania tego samego miejsca. Po użyciu tego urządzenia Twoja podłoga pozostaje gładka i sucha przez cały dzień bez żadnego problemu.

Przystępna cena sprzedaży

Sam odkurzacz to urządzenie, które czasami jest drogie i często nie jest dostępne dla wszystkich budżetów. Gdyby poza tym nadal trzeba było zainwestować sporą sumę pieniędzy na zakup głowicy do naprawy tego odkurzacza byłoby to irytujące. Z pewnością jest to powód, dla którego ten projektant udostępnił cenę tej głowicy próżniowej Dyson v8 Fluffy szerszej publiczności. Jest to zakup niewymagający dużej inwestycji i który można spokojnie kupić rano z kaprysu. Ma dość przystępną cenę, a mimo to zapewnia niesamowitą moc pracy i ssania. Możesz wziąć tę głowicę próżniową Dyson v8 Fluffy, jeśli szukasz niezawodne i wydajne urządzenie bez środków.

Lekkie i kompaktowe urządzenie

Kto nigdy nie marzył o lekkiej i kompaktowej głowicy odkurzacza, którą będzie mógł zabrać ze sobą wszędzie, gdy tylko będzie potrzebny odkurzacz. Jest to teraz możliwe dzięki Dyson v8 Fluffy, ponieważ jest to dość kompaktowa i bardzo lekka głowica odkurzacza, którą można przenosić bez żadnych trudności. Najciekawsze w tym modelu jest to, że to on działa bezprzewodowo że nie musisz zawracać sobie głowy kablami połączeniowymi. Nawet jeśli nie ma torby do przenoszenia, możesz ją szybko włożyć do dowolnego plastiku, nie będąc zbyt ciężkim. Prawie nie poczujesz naładowania tego urządzenia, nawet jeśli będziesz go trzymać w dłoniach podczas poruszania się. Pozwala to na doskonałą manewrowość i dobrą przyczepność podczas korzystania z tej głowicy odkurzacza.

Obrotowa i praktyczna głowica

Na rynku dostępnych jest kilka różnych głowic próżniowych, ale ten Dyson v8 Fluffy bardzo wyróżnia się na tle innych ze względu na niesamowitą manewrowość, jaką oferuje swoim użytkownikom. Wiele osób lubi pracować z tym modelem, ponieważ ma obrotową głowicę, dzięki czemu może łatwo dotrzeć do mało prawdopodobnych miejsc. Dzięki tej obrotowej głowicy odkurzacz staje się bardzo praktyczny i zapobiega wykonywaniu zbyt dużego ruchu podczas jego użytkowania. Nie musisz się obracać, aby urządzenie dotarło do określonych zakamarków domu. Po prostu aktywuj tryb rotacji głowicy próżniowej, a ona sama się obróci i pójdzie w dowolne miejsce. Dzięki temu możesz łatwo wyczyścić spód mebli, sof i łóżka bez konieczności ciągłego schylania się.

Łatwo wymienialny

Jedną z innych cech charakterystycznych tego urządzenia Dyson v8 Fluffy jest również łatwość jego przekształcenia w inne skuteczne urządzenie do czyszczenia niektórych powierzchni. W rzeczywistości jednym kliknięciem możesz wyjąć głowicę Dyson v8 Fluffy z odkurzacza i ją bezpośrednio staje się mini odkurzaczem ręcznym. Umożliwia to dostęp do niektórych mebli na wysokości i delikatne ich czyszczenie bez ich uszkodzenia. Dzięki tej metodzie odkurzania ręcznego możesz teraz wyczyścić również zakamarki domu, do których trudno jest dotrzeć samym odkurzaczem. Jest to urządzenie, które może więc pracować samodzielnie, bez konieczności podłączania go do odkurzacza. Co więcej, w tym samym czasie może być przydatne dokładne wyczyszczenie wnętrza pojazdu, jeśli taki posiadasz.

Zbierz cały brud

Trudność z niektórymi głowicami próżniowymi polega na tym, że nie są w stanie zebrać całego brudu, który napotkają na swojej drodze. Oznacza to, że użytkownik może skończyć w domu z kilkoma różnymi głowicami odkurzacza, z których każda odpowiada określonemu rodzajowi brudu. Jednak dzięki Dyson v8 Fluffy nie musisz bawić się wszystkimi innymi akcesoriami. Ta głowica odkurzająca pozwala podnieść wszystko z podłogi i sprawić, że cała przestrzeń będzie sucha i czysta. Czy to kurz, piasek, resztki jedzenia, a nawet sierść zwierząt to urządzenie jest w stanie je zassać. To model, który przenosi wszystko, co znajdzie na swojej drodze i jednym gestem nawet w przypadku najdrobniejszego brudu i bardzo mało widocznego gołym okiem.

Nadaje się do wszystkich podłóg

Z pewnością masz w domu parkiet i zastanawiasz się, czy biorąc tę ​​głowicę odkurzającą Dyson v8 Fluffy, będziesz w stanie odpowiednio wyczyścić podłogę i pozbyć się jej wszystkich zabrudzeń. Cóż, nie musisz się martwić o kompatybilność tego urządzenia z ziemią. Dba o każdy rodzaj gleby i nie narzuca konsumentom żadnych ograniczeń użytkowych. Dzięki tej głowicy odkurzacza zrobiona jest Twoja podłoga gładkie płytki, z podłoga, lub nawet parkiet udaje mu się je utrzymać bez problemu. To urządzenie, które świetnie sprawdza się również na dywanach, dywanach, skórzanych kanapach, a nawet meblach z drewna. Nie wyznacza obszaru, na którym ma być wykonywana obróbka, dzięki czemu jest dość wszechstronny.

Dość prosty montaż

Dyson v8 Fluffy to bezprzewodowa głowica odkurzacza, która nie wymaga żadnej interwencji kablowej, aby podłączyć ją do odkurzacza. Ta bezprzewodowa metoda użytkowania już teraz sprawia, że ​​montaż głowicy do odkurzacza jest dość łatwy i nieskomplikowany. Każdy może podłączyć głowicę Dyson v8 Fluffy do swojej odkurzacza w ciągu zaledwie kilku minut bez proszenia o pomoc. Aby połączyć te dwa elementy razem, wystarczy przytrzymać koniec odkurzacza i zamocować na nim głowicę Dyson v8 Fluffy, obracając ją w trakcie, tak aby była skierowana jak zakrętka butelki. Po pomyślnym zablokowaniu go całkowicie na odkurzaczu możesz zacząć używać urządzenia do odkurzania wszystkiego w domu.

Duża łatwość konserwacji

W celu utrzymania odkurzacza w czystości i dobrym stanie przez długi czas należy dbać o szczotki znajdujące się w głowicy urządzenia. W przypadku tej puszystej głowy Dyson v8 nie będziesz musiał wiele robić, aby była przejrzysta i gotowa do użycia za każdym razem. Takie czyszczenie przyczynia się do utrzymania higieny zarówno w Twoim wnętrzu, jak iw Twoim odkurzaczu. Dzięki Dyson v8 Fluffy szczoteczkę można łatwo wyjąć z głowy i możesz teraz usuń ręcznie większe pozostałości brudu. Mogą to być włosy, pyłki itp., Które łatwo odpadną po wystrzale z dłoni. Następnie usuń kurz nagromadzony w włosiu urządzenia i po przepuszczeniu tej szczotki wodą z mydłem.

Nie jest kompatybilny z żadnym odkurzaczem

Oto główny problem, z którym boryka się wielu użytkowników przy wyborze tej głowicy próżniowej Dyson v8 Fluffy. Jest to model, którego nie można stosować we wszystkich typach odkurzaczy i jest to duże ograniczenie dla omawianego urządzenia. Aby skorzystać z zalet tej głowicy Dyson v8 Fluffy, konieczne jest posiadanie w domu odkurzacza v8 Absolute lub v8 Animal. Oprócz tych dwóch odkurzaczy Dyson v8 Fluffy nie może być zamocowany w innym miejscu i działać tak, jak powinien. Szkoda dla tych, którzy mają w domu odkurzacze innych marek i chcieliby skorzystać z wydajności tego urządzenia. Nie jest nawet kompatybilny z całą gamą Dyson, a mimo to pochodzi od tego samego projektanta.