Skip to content
Dom

Turbo Scrub Actibrush – Test i przegląd

Nie ma nic lepszego niż cały dom czysty i lśniący jak wszystko. Aby to zrobić, musimy użyć najlepszych możliwych środków, zwłaszcza praktycznych narzędzi, aby trudne części zostały odpowiednio wyczyszczone. Ważne jest również, aby wybierać sprzęt, który jest zarówno wydajny, jak i sprzedawany po średniej cenie.

Czy zalecany jest Actibrush Turbo Scrub?

Powiem NIE. Szukając materiałów, które mogą mi pomóc w moich działaniach, natknąłem się na ten Turbo Scrub Actibrush. Na początku naprawdę przekonały mnie informacje na jej temat, potem kusiło mnie, by z niej skorzystać. Zwykle czyszczenie jest wystarczające, ale w przypadku innych powierzchni urządzenie nie jest już skuteczne. Ale moim największym problemem była jakość, która naprawdę nie trwa długo. Z tych głównych powodów nie polecam tego Actibrush Turbo Scrub. Aby uzyskać większą wydajność i trwałość, zamiast tego wybieram szczoteczkę do czyszczenia firmy Evertop.

Opinie „za” i „przeciw” Turbo Scrub Actibrush

  • Urządzenie efektywny
  • Cena £ do przyjęcia
  • Materiał zła jakość
  • Wydajność wątpliwy
  • Nie pomoc techniczna
  • Nie gwarancja podpowiedź

Wydajne urządzenie

Zgodnie z obietnicą w niektórych opisach produktów, rzeczywiście możemy właściwie wyczyścić całe wyposażenie łazienki i wszystkie płytki w domu. Wyniki są zawsze tak satysfakcjonujące jasne miejsca. Zauważamy, że ten materiał SEAT-a doskonale dociera do trudno dostępnych miejsc, a brud jest szybko usuwany. Nie tylko jego działanie dobrze mówi o tych częściach, ale możemy również użyć go do utrzymania tak czystych mebli. Jego szczotka jest bardzo mocna, co naprawdę pomaga w szorowaniu wszystkich powierzchni bez pozostawiania śladów. Dzięki tej mocy czyszczenie jest zawsze bardzo szybkie bez dodatkowego wysiłku.

Dopuszczalna cena

SIEGES Turbo Scrub Actibrush jest dość praktycznym materiałem i jest dostępny dla każdego za bardzo przystępną cenę. Musimy tylko wydać kilkadziesiąt euro mieć go i używać do sprzątania całego domu. Ma dobrą wydajność za uczciwą cenę.

Materiał słabej jakości

Pomimo ogromnej sprawności tego Turbo Scrub Actibrush, zauważamy słabą jakość jego komponentów. Zasadniczo to zauważamy szczotka odkształca się po dziesiątym użyciu do maksimum. Widziałem nawet, że odpadły mu włosy. Ma dobre wykończenie, ale wcale nie jest solidne. Poza tym będziemy mieli sprzęt, który po jakimś czasie przestanie działać. Nie zaczyna się już po dwunastym użyciu. To naprawdę jednorazowy materiał, który nie trwa długo.

Wątpliwa skuteczność

Wcześniej powiedziałem, że jeśli chodzi o sprzątanie, wyniki są dobre. Tak, plamy bardzo szybko znikają, szczególnie w urządzeniach sanitarnych. Z drugiej strony, tłuszcz lub brud z płytek są czasami trudne do usunięcia z Turbo Scrub Actibrush. Trzeba też powiedzieć, że jego zachowanie jest właśnie na poziomie tych powierzchni, bo w przypadku okien nie ma na co liczyć.

Brak wsparcia technicznego

Turbo Scrub Actibrush może być dobrym produktem, jeśli jego producenci pomagają klientom w jego rzeczywistym stosowaniu. Marka nie posiada żadnej strony internetowej ani w inny sposób o ewentualne wsparcie techniczne. A w sieciach społecznościowych jest nieznana. Co gorsza, musiałem czekać długi miesiąc, aż produkt dotarł do mojego domu.

Brak pojęcia o gwarancji

Aby lepiej przekonać się do zakupu produktu, konieczne jest ustanowienie gwarancji. Brakuje jednak informacji, które mogłyby świadczyć o jakości tego urządzenia od producentów. Dla kupujących ryzykowne byłoby zainwestowanie w coś nieznanego bez gwarancji.

Szczotka do czyszczenia Turbo Scrub Actibrush VS Evertop

W przypadku Turbo Scrub Actibrush przekonaliśmy się, że główne problemy dotyczyły jakości i wydajności materiału. Na szczęście w przypadku tej firmy Evertop mamy całkowicie metalową szczoteczkę, która minimalizuje ryzyko odkształcenia podczas kilku użyć. Chociaż jest droższy niż Actibrush Turbo Scrub, jest to urządzenie, które zdecydowanie jest tego warte. To produkt, który doskonale czyści łazienkę, wszystkie części domu, a także meble, a nawet naczynia. Wtedy jest dość autonomiczny, bez wymiany baterii zajmuje do trzech godzin. Krótko mówiąc, nie musisz wkładać tyle wysiłku, aby mieć idealny dom ze szczotką do czyszczenia Evertop.