Skip to content
Dom

Materac proszkowy Epeda 2 – Test i przegląd

Zauważasz, że coraz trudniej jest ci obudzić się rano po bardzo gorączkowym śnie nocnym. Albo udaje ci się wstać, ale za każdym razem czujesz sztywność w plecach lub karku. To zdecydowanie materac, którego używasz, nie jest dla Ciebie odpowiedni i może być niskiej jakości. Oto materac, który zapewni Ci pełną satysfakcję i szybko rozwiąże Twoje problemy z bólem mięśni. To jest o Materac proszkowy Epeda 2 dzięki wyjątkowej konstrukcji, która absorbuje napięcie mięśni i poprawia krążenie krwi. Z tym materacem jasne jest, że zarówno latem, jak i zimą spędzisz przyjemne noce, więc dlaczego nie spróbować.

Opinie „za” i „przeciw” materacowi pudrowemu Epeda 2

  • Kilka zintegrowanych sprężyn
  • Przyjazne i stanowcze wsparcie
  • Optymalna wentylacja łóżka
  • Różne strefy komfortu
  • Leczenie antybakteryjne
  • Zintegrowane uchwyty do przenoszenia
  • Dobre wymiary
  • Łatwa i prosta konserwacja
  • Bardzo wysoki koszt

Kilka zintegrowanych sprężyn

Ten materac Epeda powder 2 to mebel, którego nie można porównać z innymi materacami wyłącznie ze względu na komfort spania, jaki oferuje swoim użytkownikom. Wielu terapeutów z pewnością powie Ci, że aby lepiej spać i leczyć bóle mięśni, musisz spać na dobrej jakości materacu. Nie musisz już daleko szukać, ponieważ ten materac Epeda Powder 2 jest wyposażony w blisko 600 sprężyn wewnętrznych które gwarantują dynamiczne powitanie i wygodny raport w każdych okolicznościach. Jest to technologia sprężyn Multi-air, która w pełni integruje się z materacem i nic nie czujesz, gdy leżysz. Nie musisz się więc bać, kiedy słyszysz o 600 źródłach, ale raczej być dumnym, ponieważ każdego dnia będziesz cieszyć się magicznymi nocami. Dzięki tym sprężynom materac może pomieścić osoby o różnym wzroście bez ugięcia nawet po latach użytkowania.

Przyjazne i stanowcze wsparcie

Ten materac Epeda powder 2 z pewnością przypadnie do gustu śpiochom, które uwielbiają twarde łóżka, zarówno pod względem podparcia, jak i wrażeń podczas snu. To jest akcesorium do łóżka dość mocny i elastyczny jednocześnie, aby idealnie dostosować się do użytkownika. Niezależnie od rozmiaru i wagi pianka, którą posiada, nie jest zagrożona opadnięciem nawet z upływem czasu, w przeciwieństwie do konwencjonalnych materacy. Ma mile widziane i mocne podparcie, które za każdym razem dostosowuje się do morfologii wszystkich podkładów.

Jest to materac idealny dla osób, które w ciągu nocy zmieniają pozycję bez zatrzymywania się. Po zmianie pozycji zajmowana wcześniej przestrzeń wraca bezpośrednio do swojego pierwotnego kształtu i pozostaje gotowa do ponownego przyjęcia Ciebie. Możesz mieć pewność, że czas w żaden sposób nie wpłynie na obniżenie wydajności tego materaca, będziesz się nim cieszyć przez lata, zanim napotka najmniejszy problem.

Optymalna wentylacja materaca

Niektóre materace nie nadają się do użytku latem, ponieważ zatrzymują zbyt dużo ciepła i powodują dyskomfort w nocy. Z tego powodu zaleca się dostosowywanie innych modeli do pór roku, aby uzyskać maksymalny komfort w nocy. Ale materac Epeda Powder 2 robi różnicę wśród wszystkich innych klasycznych akcesoriów. To posiada 2 napowietrzacze Epeda Strona zimowa z wełny i strona letnia Epeda z bawełny, której nie trzeba odwracać przy każdym użyciu.

To zawiera opatentowany system regeneracji powietrza który samodzielnie odnawia powietrze w materacu co najmniej 10 razy w ciągu nocy. Oznacza to, że materac działa automatycznie w zależności od jakości powietrza zatrzymywanego w Twojej sypialni. Dzięki temu możesz cieszyć się optymalną wentylacją każdej nocy, zapewniając uczucie świeżości latem i ciepła zimą.

Różne strefy komfortu

Ten materac może być przedmiotem leczenia i może być zalecony przez uznanego lekarza, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy mięśniowe. Materac Epeda powder 2 to nie tylko zwykły dodatek do spania, jak wszystkie inne materace, które widzimy na rynku. Tutaj musisz mieć do czynienia z pokojem, które szczególnie różni się od innych dzięki strefom komfortu, które posiada. Mówimy dokładniej o 3 różne strefy komfortu które zapewniają precyzyjne wsparcie, a także są dostosowane do Twojego typu sylwetki. Możesz więc położyć się na materacu w zależności od obszaru ciała, który najbardziej cierpi i który chcesz leczyć. Może to być miednica lub szyja i na ogół są to najbardziej dotknięte części podczas spania na klasycznym materacu. Dzięki temu materacowi masz teraz możliwość zredukowania, a nawet całkowitego wyeliminowania tych bólów mięśni.

Leczenie antybakteryjne

Materac to akcesorium w Twojej sypialni, z którego korzystasz na co dzień i które za każdym razem ma bezpośredni kontakt ze skórą. Mimo że pokrowiec pokrywający piankę materaca można prać ręcznie, pozostała część materaca pozostaje brudna i nie wymaga konserwacji. W związku z tym musi on również skorzystać ze specjalnego traktowania, aby zapewnić użytkownikowi ochronę jego zdrowia. Z tego powodu materac Epeda powder 2 posiada specjalną obróbkę antybakteryjną, która chroni użytkownika przed wszelkimi niedogodnościami.

Przed sprzedażą tego materaca wiedz, że przeszedł długą kurację, aby zapobiec osadzaniu się bakterii i roztoczy na materacu pomimo dużego pocenia się śpiącego. Te niewidzialne zwierzęta są często nosicielami wielu chorób zakaźnych, a ten materac chroni Cię przed nimi wszystkimi. Dzięki temu materacowi jesteś dobrze chroniony i nie ryzykujesz brak podrażnień skóry z tego materaca.

Zintegrowane uchwyty do przenoszenia

Przenoszenie materaca nie zawsze jest łatwe i bez względu na to, jak jest on twardy, nadal istnieje pianka, która nie jest łatwa do trzymania w dłoni. Niektórym osobom często bardzo trudno jest dopasować materac do domu, jeśli nie mają odpowiednich uchwytów do przenoszenia. Na przykład materac Epeda Powder 2 posiada 4 uchwyty wsporniki transportowe rozmieszczone po obu stronach łóżka, aby umożliwić łatwe trzymanie i przenoszenie z jednego miejsca w drugie.

Będziesz więc bardzo łatwo zainstalować ten materac w swojej sypialni z pomocą innych osób. Każdy musi tylko mocno trzymać rączkę na boku, aby móc szybko podnieść materac. Pozwala również od czasu do czasu łatwo wyjąć materac, aby trochę go przewietrzyć na słońcu. To są uchwyty mocne i dobrze zamocowane na krawędziach łóżka, które nie pękną przy pierwszym kontakcie.

Dobre wymiary

Komfort to główny cel, na który zwraca się uwagę wielu użytkowników przy wyborze dobrego materaca. W tym celu projektanci, tacy jak materac Epeda powder 2, kładą szczególny nacisk na grubość swoich materacy. Dobry materac nie musi być duży, aby zapewnić komfort snu, potrzebuje tylko odpowiednich materiałów i niewielkiej masy. Dlatego przekonasz się, że wymiary tego materaca są bardzo małe, a jednocześnie zapewnia solidne podparcie dla wszystkich typów ciała. Jest to materac, który ma tylko wysokość 26 cm o wymiarach 140 x 190. I wiedz, że ten rozmiar jest więcej niż wystarczający, aby materac utrzymywał się przez długi czas bez ugięcia pomimo ciężaru podkładu. W przypadku tego materaca to nie rozmiar, któremu należy ufać, a raczej wygoda, jaką jest w stanie zaoferować mimo wszystko.

Łatwa i prosta konserwacja

Materac, który przez cały czas ma kontakt ze skórą, która czasami ma tendencję do pocenia się, należy konserwować przynajmniej raz w miesiącu, aby uniknąć namnażania się bakterii. Chociaż ten model proszku Epeda 2 korzysta z kuracja antybakteryjna i przeciw roztoczom początkowo nie dotyczy to pokrycia ochrona. I to właśnie ten koc należy od czasu do czasu prać i wystawiać na słońce, aby pozbyć się wszystkich jego nieczystości. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ utrzymanie tego koca nie wymaga zbytniego wysiłku z Twojej strony. Wykonany jest z tkaniny, która jest łatwa do prania ręcznego i jest kompatybilna z pralką. Po namoczeniu go wodą i detergentem nie trzeba go długo szorować, aby go wyczyścić.

Bardzo wysoki koszt

Cena tego materaca jest niestety głównym elementem zniechęcenia wielu kupujących. Rzeczywiście ma bardzo wysoką cenę, która niekoniecznie odpowiada dochodowi każdego. Jest jednak wyposażony w wiele technologii, które są interesujące i korzystne dla wszystkich, nawet dla tych, którzy nie mają wielu środków. Będziesz więc musiał się przygotować, jeśli potrzebujesz tego materaca Epeda powder 2, a nie masz pieniędzy. Z drugiej strony jest to model, który jest tego wart i który może zaoferować radykalną kurację na bóle. Z pewnością z tego powodu jest tak drogi i pozostanie obiektem pożądania dla mniej zamożnych. Ale w tym przypadku wyraźnie widać, że projektant przy ustalaniu ceny tego produktu myślał tylko o określonej kategorii osób.