Speak Expert – Jak działa? Cena – Nauka języków obcych

Naukę języków obcych rozpoczynamy już od najmłodszych lat. Jednak nie każdy w trakcie swojej edukacji potrafi na tyle przyswoić materiał by bez problemu posługiwać się językiem obcym. Dla takich osób jak również dla wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogli nauczyć się języka obcego z pomocą przychodzą szkoły językowe. Jednak nie oszukujmy się, w czasie trwającego od dawna wyścigu szczurów, zwykle nie mamy czasu na chodzenie do szkół językowych. Z pomocą przyszli więc twórcy internetowych kursów internetowych. Jednym z takich produktów jest Speak Expert stworzony przez Alexandra Larsena. Czy jego metoda okazała się skuteczna przy nauce wybranego języka obcego? Postanowiliśmy to sprawdzić i przedstawić wam wyniki w tym artykule.

Jak działa Speak Expert

Metoda nauki Speak Expert polega na tajemniczej nauce języka obcego w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Nauka ma uruchamiać obydwie półkule mózgu. Słowny przekaz dociera do lewej półkuli, natomiast obraz do prawej. Takie działanie ma usprawnić pracę mózgu nawet 5 krotnie. Dzięki temu zdolności zapamiętywania nowych słów znacznie się poprawiają.

Speak Expert - Efekty

Twórca Speak Expert twierdzi, że już po 2 tygodniach otrzymamy następujący efekt :

  • opanowanie wybranego przez siebie języka w stopniu umożliwiającym komunikacje.

W przypadku kiedy nam się to nie uda mamy prawo ubiegać się o zwrot kosztów. To bardzo wygodna opcja. Niestety zauważyliśmy pewną nieścisłość. Otóż na dwóch różnych stronach producent podaje innego twórcę. Trudno stwierdzić czy jest to wina niechlujności czy może celowe wprowadzanie w błąd. Nie mniej nie zachęca to ludzi do kupna Speak Expert.

Speak Expert – Cena, gdzie kupić?

Produkt ten bez trudu możemy kupić w najróżniejszych miejscach w sieci. Naszym zdaniem warto jednak pamiętać, że jedynie zakup bezpośrednio od producenta daje nam gwarancje bezpieczeństwa. W przypadku oszustów w razie rozczarowania nie będziemy mogli domagać się zwrotu pieniędzy.

Speak Expert – Opinie użytkowników

W śród naszych czytelników bez trudu znaleźliśmy kilka osób, które zdecydowały się na zakup i po przetestowaniu postanowiły podzielić się swoimi wrażeniami dotyczącymi platformy Speak Expert :

Krystian, Warszawa:

Zdecydowałem się na zakup pod wpływem reklamy odnalezionej w internecie. Szczerze powiedziawszy oczekiwałem czegoś lepszego. Rzeczywiście udało mi się zapamiętać sporo nowych słówek, jednak musiałem na to poświęcić zdecydowanie zbyt dużo czasu. Ten sam czas poświęcił bym na rozmówki w szkole językowej i pewnie efekt byłby podobny.

Marianna, Kraków:

Za moich czasach w szkole nie było języka angielskiego to też nie nauczyłam się go. Teraz bardzo tego chciałam. Postanowiłam spróbować ze Speak Expert. Do nauki podstawowych słówek faktycznie bardzo mi się przydał, jednak czy do gramatyki jest tak przydatny ? Ciężko powiedzieć. Nie odnalazłam tam nic takiego. Może warto poszukać jeszcze czegoś innego ?

Karolina, Zakopane:

Jestem umiarkowanie zadowolona. Oczywiście nauczyłam się wielu przydatnych słówek jednak moja składnia niezbyt się poprawiła. Jest to dobra metoda do nauki dla początkujących. Jednak dla osób zaawansowanych polecam poszukania czegoś innego.

Speak Expert - Recenzja

Po zebraniu wszelkich opinii ciężko jest nam jednoznacznie stwierdzić czy produkt jest godny polecenia. Większość użytkowników potwierdza, że ucząc się tą metodą zdecydowanie poprawili podstawową znajomość słówek wybranego przez siebie języka. Jeko główny mankament większość wskazuje, jednak na zbyt mały nacisk na gramatykę a właściwie jej brak. Dodatkowo zastanawiające jest pomylenie nazwiska twórcy metody. Nie jesteśmy w stanie opowiedzieć się za lub przeciw tej metodzie. Wybór pozostawiamy naszym czytelnikom. Zachęcamy do zastanowienia się i sprawdzenia naszych artykułów dotyczących innych metod nauki języków obcych.

KLIKNIJ, ABY KUPIĆ TERAZ

Komentarze

Darek454

Ja tam spróbuję. To nie są duże pieniądze

Wiola777

dalej taniej niż w szkole językowej a uczysz kiedy chcesz :)

Skomentuj

WYŚLIJ