Nauka języków obcych - zestawienie najpopularniejszych kursów internetowych

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach jest niezbędna. Szkoła, uczelnia, praca - wszędzie wymagany jest chociażby angielski. Twórcy kursów językowych prześcigają się zatem w tworzeniu coraz nowszych, skuteczniejszych platform, ułatwiających naukę języków obcych. Prześledźmy zatem trzy, najbardziej popularne internetowe kursy językowe.

Ling Intelligence - kurs języka angielskiego

Ling Intelligence to multimedialna platforma do nauki języków obcych. Metoda ta opiera się na intuicyjnym przyswajaniu słownictwa, a także gramatyki. System został stworzony tak, aby powtarzać dany materiał do momentu aż zostanie on opanowany. Dostęp do platformy kosztuje 137 złotych. Po uiszczeniu opłaty użytkownik otrzymuje unikalny kod do aktywacji konta. Aby korzystać z kursu, należy mieć komputer lub urządzenie mobilne oraz połączenie z internetem. Producenci kursu zapewniają, że dobrze sprawdzi się on dla osób w każdym wieku. Nie zawsze jednak seniorzy są w stanie poradzić sobie ze znalezieniem sieci w miejscu innym niż ich własny dom. Konieczność ciągłej łączności z internetem utrudnia nieco korzystanie z platformy Ling Intelligence. Inną wadą kursu jest wybór języków. Korzystając z Ling Intelligence możemy wybrać jeden z dziewięciu języków obcych, podczas gdy konkurencyjne kursy mają ich znacznie więcej.

Pro Speak - kurs językowy dla każdego

Pro Speak to produkt, dzięki któremu każdy może nauczyć się języka obcego. Opiera się on na metodzie nauki, stworzonej przez skandynawskiego lingwistę. Polega na połączeniu pracy obu półkul mózgowych, dzięki czemu możliwe jest nauczenie się języka obcego w dwa tygodnie.

Pro Speak to kurs językowy, który sprawdzi się zarówno u dzieci oraz młodzieży, osób dorosłych, jak i seniorów. Nie wymaga bowiem stałej łączności z internetem. Ponadto pozwala dostosować przerabiany materiał do poziomu znajomości języka ucznia. Pro Speak to multimedialne karty, które łączą zapis słowa, jego odzwierciedlenie graficzne, a także nagranie dźwiękowe z wymową wyrazu, przykład zastosowania go w zdaniu oraz scenkę sytuacyjną. Pro Speak to kurs, z którego rzeczywiście możemy korzystać w każdym miejscu na świecie i o każdej porze.

Kurs Pro Speak można kupić przez internet w promocyjnej cenie 137 złotych. Tym razem jednak producenci obiecują zwrot pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteśmy usatysfakcjonowani przebiegiem kursu. Warto również dodać, że Pro Speak oferuje ogromną gamę języków do wyboru, w tym nawet tak egzotyczne jak japoński.

Ling Fluent - fiszki online

Ling Fluent to kolejna propozycja dla osób, mających stałe połączenie z internetem. Tym razem jednak za kurs zapłacić trzeba aż 206 złotych. Warto również zaznaczyć, że czas nauki jest aż dwa razy dłuższy niż w przypadku Ling Intelligence czy Pro Speak.

Niewątpliwą zaletą kursu jest zróżnicowanie lekcji pod względem znajomości języka. Ling Fluent oferuje trzy poziomy nauki. Ponadto fiszki zostały podzielone tematycznie, co może ułatwiać szybkie odnalezienie niezbędnego słówka. Kurs można zamówić przez internet. W tym przypadku również możliwy jest zwrot pieniędzy w przypadku nieuzyskania zadowalających efektów nauki.

KLIKNIJ, ABY KUPIĆ TERAZ

Komentarze

Maria67

Polecam Pro Speak z całego serca! Naprawde mi pomogl!

Skomentuj

WYŚLIJ