Ling Intelligence, czyli angielski w dwa tygodnie

W ciągu ostatnich kilku lub nawet kilkunastu lat powstało wiele rewolucyjnych metod nauki języków obcych. Eksperci wciąż pracują nad tym, by poprawić efektywność przyswajania nowych słówek, skracając tym samym czas trwania poszczególnych szkoleń do minimum. Coraz popularniejsze stają się kursy internetowe, mające pomóc użytkownikom przyswoić wybrany język w 14 dni. Jedną z takich opcji jest Ling Intelligence.

Ling Intelligence – co to właściwie jest?

Ling Intelligence to platforma multimedialna, ułatwiająca zalogowanym użytkownikom błyskawiczną naukę języka obcego. Opiera się na intuicyjnym przyswajaniu słownictwa i gramatyki. Twórcy platformy zapewniają, że system dostosowuje się do indywidualnego tempa nauki, a przerabiany materiał należy powtarzać tak długo, aż zostanie on opanowany w 100%. Do obsługi platformy multimedialnej niezbędny jest tablet, komputer lub smartphone z dostępem do Internetu. I w tym miejscu zaczynają się schody. Nie wszyscy bowiem mogą pozwolić sobie na bycie online w każdym miejscu na świecie. Osoby, które z jakichś powodów nie mają możliwości skorzystania z Internetu poza domem, zmuszone są do używania z platformy wyłącznie w jednym miejscu. To spore utrudnienie, zwłaszcza dla ludzi starszych, którzy nie zawsze wiedzą, jak skorzystać z darmowej sieci w obcym miejscu.

Problem ten rozwiązuje jednak Speak Expert – alternatywny kurs językowy. Speak Expert został stworzony przez skandynawskiego lingwistę i opiera się na odpowiedniej stymulacji mózgu oraz systematyczności. Metoda Alexandra Larsena pobudza do pracy obie półkule mózgowe, co sprawia, że możliwe jest opanowanie nawet 200 słówek każdego dnia. Dużą zaletą kursu jest możliwość korzystania z niego bez konieczności łączenia się z Internetem. Takie rozwiązanie pozwala na naukę w każdym miejscu i o każdej porze.

Gdzie kupić Ling Intelligence?

Ling Intelligence to kurs, który możemy nabyć przez Internet na stronie producenta. Po odwiedzeniu witryny należy wpisać swoje dane do formularza rozliczeniowego. Koszt kursu to 137 złotych. Po dokonaniu zakupu otrzymujemy kod aktywacyjny oraz instrukcję aktywacji konta. Następnym krokiem jest uruchomienie profilu, po czym na skrzynkę mailową zostanie wysłana wiadomość z loginem oraz hasłem do konta użytkownika Ling Intelligence.

Internauci mają różne zdania na temat Ling Intelligence. Opinie zachwyconych użytkowników przeplatają się z falą negatywnych komentarzy. Trudno jednak jednoznacznie wskazać, czy Ling Intelligence jest skuteczną metodą nauki, dopóki samodzielnie nie wypróbuje się platformy multimedialnej. Warto jednak pamiętać o jednym – systematyczność to klucz do przyswojenia każdej wiedzy.

KLIKNIJ, ABY KUPIĆ TERAZ

Komentarze

Wojtas3456

Ktos ccos słyszal o tym Speak Expert?

MMM30

Ja kozystalem i efekty sa super! Nawet sie nie spodziewałem

Skomentuj

WYŚLIJ