Tomas Nilsson jest znanym, znakomitym poliglotą, który biegle posługuje się 22 językami! Jego liczne doświadczenia lingwistyczne, pozwoliły na stworzenie innowacyjnej platformy, służącej do nauki języków obcych. Platformę nazwał Active Speaker. Pewnym jest, że jego wysiłek się opłacił, gdyż pomimo że metoda zagościła w Polsce dopiero niedawno, już cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Na samym zainteresowaniu się nie kończy, ponieważ pierwsze recenzje oraz komentarze użytkowników, pozwalają stwierdzić że ta platforma wywoła rewolucję w dziedzinie nauczania języków obcych.

Tomas Nillson – Twórca platformy językowej Active Speaker

Idąc za znakiem czasu, Tomas Nillson stworzył nowoczesną multimedialną platformę, która zawiera liczne multimedialne fiszki pozwalające Ci na naukę języka obcego w 2 tygodnie! Całość została przygotowana w bardzo przystępnej formie, dzięki czemu nauka będzie niezwykle łatwa i przyjemna. Nie będziesz musiał spędzać licznych godzin nad książkami, czytając bez zrozumienia kolejne sekwencje tekstu. Multimedialne fiszki, które stworzył Tomas Nillson są skonstruowane w ten sposób, by nauka nie była męczarnią. Z platformą Active Speaker, zapamiętywanie nowych słów i sentencji okaże się dużo prostsze, a przede wszystkim znacznie przyspieszone. Tylko z fiszkami Tomasa będziesz w stanie wykorzystać 100% swojego potencjału.

Więcej o platformie Active Speaker stworzonej przez Tomasa Nillsona

Polska wersja językowa platformy jest jedną z wielu jaką opracował Tomas Nillson. Na chwilę obecną, możesz rozpocząć kurs nauki następujących języków:

– angielski
– niemiecki
– francuski
– rosyjski
– hiszpański
– włoski
– norweski
– szwedzki
– holenderski

Tylko bohater naszego artykułu był w stanie opracować nowoczesne platformy, mające pozwolić nam przyswoić naukę języka obcego w tylu językach w jedynie 2 tygodnie!

Fiszki są to multimedialne karty, z których możesz korzystać na każdym urządzeniu! Laptop, komputer stacjonarny, tablet lub smartfon – wystarczy że masz jedno z tych urządzeń i możesz rozpocząć kurs! Tajemnica materiałów zawartych na platformie Active Speaker polega na tym, że wysyłane są dwa przekazy – słowny dociera do lewej półkuli, zaś towarzyszący mu dźwięk – do prawej. Dzięki temu mózg pracuje 5 razy wydajniej niż zazwyczaj.ActiveSpeaker – zamów teraz i otrzymaj rabat!

Komentarze

Andrzej

Mogę polecić ten kurs. Nauczyłem się angielskiego w niecały miesiąc, a wszystko przez to że nie prowadziłem systematycznej nauki.

Mar

Coś jest w tej metodzie... co powoduje że słowa same wchodzą do głowy bez żadnego wysiłku

przem88

A można dostać ten kurs na płycie?

tom.tom

ja dostałem płyte z dostawa do domu,,, :-))

Skomentuj

WYŚLIJ